DuranHedt.com

Siedzący tryb pracy skraca życie

Siedzący tryb pracy skraca życie

Zbyt długiego siedzenia znacznie zmniejszyć długość życia ludzi, którzy pracują w biurach. Naukowcy z centrum "Kodowanie medyczny„Niedawno rozpoczęła specjalną dochodzenie, który potwierdził, że codziennie przedłużony siedząc nie tylko sprawia, że ​​osoby słabsze fizycznie i pomaga zestaw nadwaga, ale również zabiera ze sobą kilka lat życia.

Według naukowców, przedstawicieli płci męskiej, którzy siedzą 6 lub więcej godzin dziennie na 20% większe ryzyko zgonu wcześniej. U kobiet ryzyko wzrasta o 40%.Siedząc w ludzkim odbioru ciało miejsce procesy, które mają negatywny wpływ na jego zdrowie. Zmniejszona aktywność mięśni znacznie zawieszono proces spalania kalorii (osadzona ciało spala tylko jeden kalorii na minutę), spowolnienie metabolizmu. W rezultacie, ludzie, którzy mają siedzący tryb pracy, dwa razy częściej cierpią Choroby układu sercowo-naczyniowego w porównaniu do tych, których praca wiąże się z aktywności fizycznej.

Pomimo niebezpieczeństwa takiego sposobu życia w ostatnich czasach człowiek współczesny zaczął wydawać siedzisko 9,5 godzin dziennie. Oznacza to, że on siedzi dłużej niż spanie. Aby pozbyć się ryzyka związanego z chorobą, naukowcy powinni nie tylko regularnie chodzić na siłownię, ale także skrócić czas posadzić 3:00 codziennie.

Aby przynajmniej trochę, aby uniknąć szkodliwych skutków długotrwałego siedzenia, okresowo wzrosnąć od stołu i robić krótkie spacery. Ponadto, nie należy ignorować każdą okazję do wzniesienia się z krzesła i chodzić przynajmniej w sąsiednim pokoju.

Wcześniej lekarze donoszą, że siedzący tryb życia, a więc niebezpieczne dla zdrowego stylu życia to około jedna trzecia mieszkańców naszej planety. Według naukowców, stopień szkodliwości dla zdrowia siedzący tryb życia mogą bezpiecznie przyrównać do palenia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Na pulsie może być oceniana na zdrowie ludziNa pulsie może być oceniana na zdrowie ludzi
WHO zaleca Europejczyków do walki z otyłościąWHO zaleca Europejczyków do walki z otyłością
Długi bieg przynosi korzyści dla zdrowiaDługi bieg przynosi korzyści dla zdrowia
Seks sprawia, że ​​ludzie mądrzejsiSeks sprawia, że ​​ludzie mądrzejsi
Dokładny tryb dnia pomaga nie tracić kształtDokładny tryb dnia pomaga nie tracić kształt
Siedzący tryb życia prowadzi do niepełnosprawnościSiedzący tryb życia prowadzi do niepełnosprawności
Szkolenie dwadzieścia minut dziennie siła pomoże zmniejszyć talięSzkolenie dwadzieścia minut dziennie siła pomoże zmniejszyć talię
Naukowcy stworzyli sztuczne serceNaukowcy stworzyli sztuczne serce
Gadżety nie mają wpływu na wzrok dzieciGadżety nie mają wpływu na wzrok dzieci
Produkty mleczne mają negatywny wpływ na stan plemnikówProdukty mleczne mają negatywny wpływ na stan plemników
» » » Siedzący tryb pracy skraca życie