DuranHedt.com

Ptosis piersi (zwiotczenie piersi)

ptosis piersi (zwiotczenie piersi)

Kobieta z ładnym biustem i elastyczna czuć się atrakcyjna i młoda. Kiedy pod wpływem pewnych czynników piersi zaczynają się sag, płeć piękna tracą pewność siebie, a czasami podjąć poważnych kompleksów. Uważa się, że większość kobiet nie są zadowoleni z kształtu biustu. Bardziej powszechne duże piersi ugięcia jako małe piersi są w stanie utrzymać pierwotny kształt dłużej.

Jakie są objawy opadaniem piersi?

ptosis piersi nie może być kobietą w dowolnym wieku. W większości przypadków zmiany opadaniem piersi po ciąża i narodziny, w wyniku długotrwałego karmienia.

chirurgów plastycznych, którzy specjalizują się w poprawie kształtu kobiecych piersi, mają własne kanony, które określają idealny kształt biustu. Podczas przeprowadzania wyimaginowanej linii między dwoma sutki i tej samej linii z każdego strzyka do suprasternal wycięcie, wynik ma być trójkąta równobocznego, którego boki są równe 21 cm. Jednakże, jeśli nie jest odchylenie w jednym kierunku lub piersi inna kobieta może wyglądać dobrze.

Małe piersi - jest stopniowe piersi ugięcia, podczas których skóra jest rozciąganie i objętość jest stracone. W konsekwencji znaczne zmniejszenie elastyczności i zmniejszenie elastyczności skóry. Wewnętrzna tkanka piersi przesunięte w dół obwodu zatopiony wygląd. Mastoptoz - naturalna oznaka starzenia się kobiety, od nasilenia wielu czynników wpływających.

Opadanie powiek należy odróżnić od rurowy i asymetryczny pierś. oznaki zewnętrzne w tych krajach są podobne, ale powody są różne przejawy tych objawów.

W medycynie identyfikuje kilka etapów opadaniem piersi. Jeśli piersi normalne, brodawki i otoczki znajdują się w połowie ramię kobiety, z jej ciała i cery nie mają znaczenia.

W związku z tym pominięto ustala się w zależności od etapu, w którym jest usytuowany Kompleks króćców otoczki. na pierwszy etap ptosis sutek piersi znajduje się na poziomie poniżej submammary zagięć lub fałd w tym 1 centymetr. na drugi etap ptozy smoczka jest poniżej zagięcia 1-3 cm. trzeci etap Ta odległość jest większa niż 3 cm. W pewnych źródeł zdefiniowane cztery stopnie opadanie powiek.

Ponadto, kosmetologów określić stan tzw psevdoptoza. W tym przypadku, w większości przypadków raka piersi i obniża się poniżej fałdy submammary, a brodawka i otoczka jest powyżej tej fałdy.

Nawet przy dobrej dziedziczności u kobiet stopniowe pogorszenie kształtu biustu jest nieodwracalna. Fizyczny stan zdrowia nie stwarza zagrożenia. Niemniej jednak, wiele kobiet obwisłe piersi powodować uczucie dyskomfortu wyrażone. Aby opóźnić epoki obwisłych piersi, jest to konieczne do wykonywania działań prewencyjnych. Jeśli ptosis piersi odbywa się już skutecznie poprawić stan tylko pozwoli interwencji chirurgicznej, czyli windy.

Dlaczego manifest pominięcie gruczołów sutkowych z?

Małe piersi u kobietobwisłe piersi - jest to problem, który przeszkadza kobietom w różnym wieku, pomimo faktu, że większość małych obwisłe piersi i duże piersi są oznaczone u kobiet w podeszłym wieku. Najczęściej pacjenci chirurgów plastycznych skarżą się, że ich piersi opadły ciężko po utracie masy ciała po dziecko i długotrwałego karmienia naturalnego. Lekarze alokować liczbę czynników wpływających na proces zmiany kształtu piersi.Ważne jest to wielkość gruczołów sutkowych. Zaobserwowano, że u kobiet z dużym biustem obwisłych zwracają się do chirurgów plastycznych są znacznie bardziej prawdopodobne, aby wiedzieć, co robić, gdy opadły piersi. W związku z tym trochę obwisłe piersi - to zjawisko charakterystyczne tych, którzy już osiągnęli poważny wiek. Kobiety z małymi piersiami, naturalny kształt piersi jest zatrzymywane dłużej. Ta różnica jest łatwo widoczny nawet na zdjęciu. Duże piersi są często pomijane, ponieważ są one ciągle dotknięte przez siłę grawitacji i więzadła nie są w stanie utrzymać taką samą wagę.

Miseczki zaczyna zmieniać kształt jak naturalnego procesu starzenia. Proces ten jest aktywowany podczas zmiany hormonalne w organizmie utrudnień podczas klimakterium.

Bardzo często kobieta dostaje poważnych kompleksów, jeśli po piersi wysyłki opadły. Dlaczego po porodzie piersi zmieniają kształt, wyjaśnić te same zmiany hormonalne w organizmie kobiety. W czasach znacznego wahania hormonalne elastyczności więzadeł traci bardzo szybko, tak że młode matki często mówią, że po udzieleniu piersi urodzenia opadły źle.

ciąża, narodziny i karmienie piersią - czynniki, które często mają istotny wpływ na kształt piersi. W tym przypadku należy zauważyć, że opadanie powiek jest bardziej widoczny w przypadku, gdy wielkość piersi przed ciąży i okresie karmienia piersią są bardzo różne. Kobiety, które zajdą w ciążę w młodym wieku są bardziej elastyczna tkanka, więc po porodzie i karmieniu piersią działanie redukujące, które tych, którzy urodziła dziecko po trzydziestu latach. pozostawił pierś po urodzeniu bardziej zaostrzone, jeśli piersiowe mięśnie są dobrze wyszkoleni i są zdolne do podtrzymywania piersi powyżej.

Czasami pojawia się pytanie, dlaczego na opadanie piersi u dziewcząt, którzy jeszcze nie mieli dzieci. W tym przypadku przyczyną tego zjawiska może być nagły lub szybki przyrost masy ciała i znaczna utrata masy ciała. Eksperci zauważyli, że najbardziej widoczne kontury ostre wahania ciężaru zmiana w piersi plus lub minus 20 kg.

Ponadto, do pewnego stopnia ugięcia piersi ze względu na czynniki dziedziczne.

W niektórych przypadkach, mastoptoz Jest to konsekwencją nieprawidłowej postawy lub stałego długi pobyt w pozycji statycznej. Na przykład, może to występuje u kobiet, które regularnie pracują przez dłuższy czas przy komputerze.

Jak pozbyć się zaniechania gruczołów sutkowych?

Nie obwisłe piersi dziewczynyDo tej pory jedyną skuteczną metodą powrotu skrzynię pięknych form jest zabieg chirurgiczny - Mastopeksja. Podczas takiego zakłócenia wycięte części skóry, która została rozciągnięta. Dzięki tej procedurze, biust jest podnoszony i ma odpowiedni kształt.

Nowoczesne chirurgów plastycznych praktyka są dwa rodzaje takiego zabiegu. periareolar wyciąg - Jest to mały wyciąg, który jest praktykowany w pierwszym stopniu opadanie powieki piersi, a także psevdoptoze. Po tej procedury znajduje blizny wokół otoczki, więc okres rehabilitacji trwa minimalną ilość czasu. Zdarza się, że taka operacja jest przeprowadzana jednocześnie ze wzrostem biustu.

Drugi typ Mastopeksja - pionowy podnośnik. Odbywa się to w wyraźnej pominięcie drugiego i trzeciego stopnia. Po zabiegu u kobiet pozostają blizny wokół otoczki i pionowo w dół - na gniecenie.

Taki zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i ma więcej niż dwie godziny. Od czasu do czasu podczas pracy, lekarz ustala implantów piersiowych, aby uzyskać bardziej naturalny i przedstawianie wyników.

W pierwszym miesiącu po takiej operacji, kobieta powinna nosić specjalny stanik kompresji, które będą zmniejszać nasilenie obrzęków. Ocenić ostateczny wynik operacji może być przez sześć miesięcy wygasły. Po operacji pacjentka powinna prawidłowo dbać o skórę, aby uniknąć ostrych wahań masy ciała. Nie należy stosować hormony.

Jeżeli kobieta planuje ciążę w najbliższej przyszłości, chirurgiczne wyciąg piersi lepiej odłożyć. Młoda matka, która jest zainteresowana dlaczego obwisły biust po karmieniu, może zwrócić się do chirurgów plastycznych, którzy określą, kiedy przeprowadzić operację. Odpowiedź na pytanie, czy sag po karmienie piersią, będą dostępne dopiero po ostatecznym zakończeniu karmienia piersią.

Poprawna forma kobiecych piersiNa pytanie, jak dokręcić zwiotczenie piersi, nie pojawiają się tak długo, jak to możliwe, kobieta musi ćwiczyć pewne środki zapobiegawcze w młodym wieku. Zapisz piersi elastyczność przez długi okres łatwe. Aby nie zastanawiać się, czy możliwe jest, aby dokręcić skrzynię, ugięcia pod wpływem pewnych czynników, które należy stale monitorować postawę. Pozwoli to zachować stonowanych Pecz, zapewnić prawidłowe krążenie krwi. Duże piersi kobiety jest często sag jeśli jest stale pochyla, gdyż wywołuje dodatkowe obciążenie.

Niepożądane jest, aby schudnąć dramatycznie. Jeśli stracisz swoje piersi sag szybko tkanki tłuszczowej. Cienka kobieta może sobie pozwolić, aby zyskać kilka kilogramów, aby piersi bardziej atrakcyjne.

Istnieje wiele ćwiczeń, które pozwalają utrzymać piękny kształt biustu. Ćwiczenia te koncentrują się na mięśniach piersiowych i skutecznie wspierać ich brzmienie. Ważne jest również, aby zaangażować się w sporcie lub robi codzienne ćwiczenia.

Doskonale stymuluje wody masażu tonu, co można zrobić wysyłając strumień wody na piersi. Procedura ta uruchamia przepływ krwi zwiększa wypływ limfa z tkanek.

Warto również zwrócić uwagę na stan skóry. Wskazane jest, aby regularnie maskę odżywczo i nawilżająco na skórę piersi. Do tego pasuje sok ze świeżych owoców, warzyw, soli morskiej. Przed nałożeniem maski wytrzeć skórę olejem roślinnym.

Starzenie się skóry jest przyspieszany przez wystawienie na działanie promieniowania ultrafioletowego. Dlatego lekarze zalecamy opalania bez stanika.

Jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiednią bieliznę. Jeśli biustonosz jest zbyt luźne lub zbyt ciasne, piersi mogą następnie otvisnut przedwcześnie. Właściwie dopasowany biustonosz powinien wspierać biust od dołu, ale nie zmieniają swój kształt.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Asymetria piersiAsymetria piersi
MastoptozMastoptoz
Wydzielina z piersi u kobietWydzielina z piersi u kobiet
Kobiet z mutacjami w genach uciekają się do zabieguKobiet z mutacjami w genach uciekają się do zabiegu
Aktywne spacery chronią przed rakiem piersiAktywne spacery chronią przed rakiem piersi
Marchew może chronić przed rakiem piersiMarchew może chronić przed rakiem piersi
Promienica piersiPromienica piersi
Śmiertelność z powodu raka piersi jest taka sama w krajach biednych i bogatychŚmiertelność z powodu raka piersi jest taka sama w krajach biednych i bogatych
Otyłość u kobiet zwiększa ryzyko raka piersiOtyłość u kobiet zwiększa ryzyko raka piersi
Guz, guzek lub zgrubienie w piersi, piersiGuz, guzek lub zgrubienie w piersi, piersi
» » » Ptosis piersi (zwiotczenie piersi)