DuranHedt.com

Śmiertelność z powodu raka piersi jest taka sama w krajach biednych i bogatych

Śmiertelność z powodu raka piersi jest taka sama w krajach biednych i bogatych

Kobiety w krajach rozwiniętych są znacznie bardziej narażone na rak piersi, niż u kobiet, które mieszkają w biednych krajach. Jednak ostatecznie śmiertelność z powodu tej choroby jest prawie taka sama w obu krajach bogatych, jak i rozwijających się. Faktem jest, że w biednych krajach kobiety są często rozpoznawane zbyt późno.

W dniach naukowców Lyon (Francja), którzy badają szereg kwestii raka piersi, powiedział publiczności, że w ostatnich latach liczba przypadków raka piersi zwiększa się o około 3,1% rocznie. Rocznie z powodu tej choroby umiera na świecie 450.000 kobiet.Biorąc pod uwagę fakt, że w najbiedniejszych krajach, rak piersi występuje już w późnych stadiach, naukowcy mówią o potrzebie większej świadomości kobiet na temat należy zwrócić uwagę na ich stan zdrowia. W szczególności, najmniejszy uszczelka w piersi lub wydzielina z brodawki sutkowej należy natychmiast zaalarmować kobietę i zachęcić ją do wizyty u lekarza.

Jednocześnie, eksperci z Uniwersytetu Oxford przekonany, że śmiertelność z tej podstępnej choroby może być znacznie zmniejszone poprzez zmianę podejścia do jej leczenia. Eksperci badali szczegółowo wszystkie dane o zdrowie czterech tysięcy kobiet cierpiących na raka piersi patologii. Według naukowców, w co trzecim przypadku można uniknąć nawrotu onkobolezni rak piersi, jeśli pacjent po chirurgicznym usunięciu nawet małej edukacji będą traktowane z radioterapią. Naukowcy poważnie uwierzyć, że takie podejście byłoby zmniejszyć ogólną śmiertelność z powodu raka piersi o około 20%. Teraz naświetlanie jest praktykowane tylko w przypadku kobiety z nawrotem choroby zostaje pokonany co najmniej cztery węzłów chłonnych.

W celu skutecznego zapobiegania chorobom onkologicznym piersi, lekarze zalecają, że kobiety jedzą posiłki z dodatkiem oliwy z oliwek. Naukowcy, który badał dokładnie, co składa się z oliwy z oliwek, poinformował, że składnikiem tego produktu, który jest nazywany hydroksytyrozol, To przynosi znaczące korzyści dla organizmu kobiety i zmniejszyć ryzyko raka piersi początku. Regularne włączenie menu oliwy pozwala na zmniejszenie gęstości tkanki piersi. Na tym zależy prawdopodobieństwo początku choroby, ponieważ im wyższa gęstość piersi, tym większe ryzyko objawów raka. Dlatego regularne włączenie do diety oliwa z oliwek To zapewnia realną możliwość, aby chronić organizm przed rozwojem nowotworów i innych nieprzyjemnych chorób.

Ponadto znacząca ochrona przed kobiecego ciała tej podstępnej choroby zapewnia sok z granatu. Eksperci z USA nie udało się ustalić, że granaty bezpośrednio wpływa na proces syntezy estrogen, zysk, który przyczynia się do powstania komórki rakowe w tkance piersi. Ekstrakty z granatu obecnej w kompozycji najbardziej uniwersalnych środków zawieszenia rozwoju guzów złośliwych.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ryzyko wystąpienia różnych form raka u kobiet zależy od wzrostuRyzyko wystąpienia różnych form raka u kobiet zależy od wzrostu
Wydzielina z piersi u kobietWydzielina z piersi u kobiet
Korzystanie garbowania prowokuje raka skóryKorzystanie garbowania prowokuje raka skóry
Rentgenowskiej mammografiiRentgenowskiej mammografii
Kobiet z mutacjami w genach uciekają się do zabieguKobiet z mutacjami w genach uciekają się do zabiegu
Aktywne spacery chronią przed rakiem piersiAktywne spacery chronią przed rakiem piersi
Marchew może chronić przed rakiem piersiMarchew może chronić przed rakiem piersi
Kapusta nawrotu raka piersiKapusta nawrotu raka piersi
Rosyjscy naukowcy badają nową metodę wykrywania rakaRosyjscy naukowcy badają nową metodę wykrywania raka
Zidentyfikowane geny raka piersiZidentyfikowane geny raka piersi
» » » Śmiertelność z powodu raka piersi jest taka sama w krajach biednych i bogatych