DuranHedt.com

Mikromastiya

Mikromastiya

Mikromastiya - mały rozmiar sutka u kobiet w wyniku uszkodzenia lub utraty objętości. Małe piersi może być dziedziczna cecha anatomiczna być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, inwolucji związane z wiekiem, ostrym odchudzania. Mikromastiya zmartwiony kobieta, przede wszystkim z estetycznego punktu widzenia, i zazwyczaj nie ma wpływu na laktację. Aby wyjaśnić przyczyny mikromastiii kobiety powinny skonsultować ginekologa-endokrynologa i mammologisty, trzymając USG, MRI piersi, mammografii. Aby zwiększyć rozmiar piersi jest możliwe prowadzenie stawu, własnego tłuszczu, wprowadzenia szpiegów.

Mikromastiya

Mikromastiya (małe piersi) u kobiet w wyniku niedorozwoju jednej lub obu piersi, i gwałtowny spadek pogarszania ich kształtu ze względu na karmienie piersią, utrata masy ciała lub wiek inwolucji. Hipoplazja (niedorozwój) gruczołów sutkowych może być nie wcześniej zdiagnozowano niż 15-16 lat. Jedno- lub dwustronne zanik piersi z całkowitego braku tkanki gruczołowej - amazia jest niezwykle rzadka choroba.

Dobrze rozwinięte, sprężyste i wysokiej klatki piersiowej jest niekwestionowanym dekoracja kobieta daje jej kobiecość i seksualność. Piękno i doskonałość kobiecej piersi wieków śpiewane przez poetów, artystów, muzyków, a przez cały czas podekscytowany wyobraźnię silniejszej płci. Ale nie wszystkie kobiety są zadowoleni z ich piersi, zwłaszcza jego wielkość.

Elastyczny i wysokiej nee ostatecznie zmiany piersi i traci swój kształt. U niektórych kobiet karmienie piersią po dziecko jest ograniczona, w drugiej droops z wiekiem, trzeci mały biust jest dana przez naturę.

Około 30% kobiet stwierdziło, że ich piersi małe (rozmiar 0-1), czy nie jest wystarczająco duży. I chociaż udział kobiet w zakresie standardów medycznych, to „niedobór” jest uważana za wyimaginowane i bezpodstawne, sami posiadacze „undistinguished” form oceny ich małe piersi jak nieatrakcyjne, non-seksualnej, niekobiece, co powoduje spadek poczucia własnej wartości i niezadowolenia ze swojego wyglądu. Dla młodzieży i piękno współczesnej kobiety jest nie tylko przyjemne, ale także prestiżowe, więc zbyt małe piersi dla nich staje się wielkim problemem.

Struktura i rozwój gruczołu mlecznego

Gruczoły sutkowe - sparowany narząd znajduje się na przedniej powierzchni klatki piersiowej. Gruczoły sutkowe są zamocowane do podstawy głównej mięśnia piersiowego i zębaty przedniej między środkowymi pachowym linii oraz na poziomie III - VI-VII żebra. Top piersi pokryte skórą, która jest kapsułka tłuszczowych. Jest to grubość warstwy tłuszczu w dużej mierze decyduje o objętości piersi. Pod warstwą tłuszczu, ma swój własny tkanki gruczołowej, pokrytą powłoką tkanki łącznej. Gruczole sutkowym gruczołowe zrazików stanowić 15-20 ułożone promieniowo podzielona przez warstwy tkanki łącznej i tłuszczowej.

Na poziomie V przestrzeni międzyżebrowej znajduje otoczki (otoczki), który znajduje się w centrum brodawki piersi. Jak brodawki i otoczki pigmentacji, ich wielkości i kształtu jednostki. Otoczka zawiera gruczołów łojowych i potowych, a także około 12 Montgomery guzków, które w rzeczywistości są przyrostowe gruczoły sutkowe, wzrasta w czasie ciąży.

Wielkość i kształt piersi życia ulegać zmianom związanym z wiekiem, stan funkcjonalny (ciąża, piersi).

rozwój piersi u dziewcząt rozpoczyna się 10-11 lat ze względu na wzrost stężenia estrogenów we krwi. W tym wieku-mammolog specjalista może określić w okolicy brodawki bardziej gęste tkanki gruczołowej, która następnie rozwijać i stać się pełnoprawnym piersi. Z około 13 lat żelaza aktywnie rozwija, brodawki i otoczki stają się coraz bardziej widoczne i pigmentowane. Wzrost tkanki piersi może towarzyszyć ból, wzmacnia, a towarzyszy obrzęk przed menstruacją. Przez 16-17 lat biust doskonale ukształtowana, choć wzrost trwa średnio 20-21 lat. Piersi staje się zwarty i elastyczny.

Znaczący wzrost gruczołów wystąpić podczas ciąży i laktacji. Po zakończeniu piersi piersią zwykle powrócić do poprzedniego rozmiaru i kształtu, ale nie zawsze, że piersi mogą rosnąć lub stają się mniejsze niż przed ciążą.Wielkość piersi nie wpływa na laktację, więc dziecko może odżywiać i małe i duże piersi.

parametry estetyczne postrzeganie piersiowej

Idealny estetycznych piersi percepcja kształcie zapełnieniu półkulę lub stożka z podstawą na klatce piersiowej, a maksymalna wystający punkt - sutka. Jeśli zwrócić wyimaginowanej linii, tak zwane gruczoły osi przechodzącej przez smoczek, a potem nad i pod jej piersi powinny być równie wypukłe i mają jednolitą masę. Parametry te są charakterystyczne dla pierwszego tłoczenia typu gruczołu.

Doskonale norm dla zaawansowanego raka piersi, naukowcy otrzymane w następujący sposób: gdy średnia wysokość szerokość podstawy piersi kobiet (od wewnętrznej do zewnętrznej krawędzi) wynosi 12-13 cm intermammarny przedział (intermammary odległość) - 4 cm, średnica otoczki - 3,5 - 4, 5 cm średnicy i 0,8 cm brodawki optymalnej odległości od fałdy do strzyków udojowego - 7-8 cm od mostka do środka sutka - 9 - 11 cm.

Zasady korekty plastikowy małe piersi

zwiększenie Operacyjny wielkości małe piersi - chirurgia piersi lub mammoplastyki - najbardziej popularny rodzaj zabiegu w chirurgii plastycznej. Rocznie na świecie do powiększania piersi stosuje się do 1 mln kobiet. Z mammoplastyki może zwiększyć rozmiar piersi, aby nadać mu inny kształt i poprawę wyglądu estetycznego. Plastikowe korekcji piersi przeprowadzono na piersi ugięcia po podaniu ich asymetryczne rozmieszczenie i przerost usunięcia piersi (mastektomii). 

Większość operacji przeprowadzanych przez mammoplastyki o podwyższeniu małe piersi. Jednocześnie, większość kobiet zachowały normalną strukturę gruczołów żadne zaburzenia hormonalne, piersi po prostu dla standardów estetycznych, nie są zgodne z ogólnie przyjętymi normami idealny i powoduje poważne szkody w psychice kobiety. Równie rzadko kategoria pacjentów pragnących zwiększyć piersi, to kobieta, która nie była pierwotnie piersi mały, ale spadła po naturalną dziecięcą karmienia.

Wielkość powiększenie piersi jest wykonywane jedynie przez zastosowanie żeli endoprotezirovaniya- do wprowadzenia do tkanki gruczołu krokowego jest zabronione. Według licznych badań prowadzących stawu nie ma nic wspólnego z rozwojem Rak piersi. Implantacja stentów jest całkowicie bezpieczny i nie zapobiec narodzinom dzieci i karmienia piersią.

Przeprowadzenie zabiegu wymiany stawu jest widoczny tylko po naturalny wzrost gruczołów mlecznych, t. E., po 18-20 lat. Przed operacją jest konieczne przeprowadzenie pełnego badania sutka, w tym ultradźwięków piersi lub MRI mammografii piersi, przy czym chirurga wykonującego niezbędnych pomiarów zaleca konkretnego pacjenta w oparciu o wielkość i kształt implantu. Istnieje wielka różnorodność kształtów i wielkości implantów, które są wykonane z materiału silikonowego. Jeśli jest to konieczne, nie tylko w celu zwiększenia piersi, ale również wyciągnąć go wraz z endoproteza odbywa Mastopeksja (dźwig piersi). 

Wyniki endoprotezoplastyce ma wpływ wiele czynników: fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie, początkowy stan gruczołów sutkowych, historia zapalenie sutek lub w chirurgii piersi, skłonność do krwawień, i reakcji alergicznych. Te aspekty powinny być negocjowane z rozmowy z chirurgiem.

Charakterystyka implantów piersi

Do tej pory, dla operacji, które zwiększają małego rozmiaru piersi za pomocą implantów mających stałe powłoki z teksturą i gładkiej powierzchni na bazie silikonu. Jest udowodnione, że stosowanie implantów z teksturą powierzchni zmniejsza ryzyko przykurcz torebki piersi aż do 1-2%. Jednak musimy pamiętać, że około 1 na 100 pacjentów piersi mogą być mocniejsze niż wcześniej. W większości przypadków, po dobrze spędzony piersi stawu jest miękkie i naturalne w dotyku.

Wewnątrz silikonowej powłoki implantu może być w postaci lepkiej, lepki, przezroczysty żel lub roztwór soli fizjologicznej 0,9% soli fizjologicznej. Implanty z dwóch skorup zawierać żel silikonowy wewnątrz i roztwór soli fizjologicznej pod zewnętrzną powłokę.

Różnorodność żelu silikonowego jest spójna wypełniający o konsystencji galaretki. Implanty z innym żelu spójnego miękkości i wrażenia naturalnego, stabilnej formie, i tym, że membrana żelu przy zerwaniu nie istnieje. Jednak koszt ich wyższe.

Class „luksusowe” implanty mają wypełniacz karboksymetyloceluloza: maksymalizuje efekt naturalnego i są zdolne samorassasyvaniyu w przypadku uszkodzenia powłoki.

Większość nowoczesnych implantów jest anatomiczny kształt łzy zbliżony do naturalnego kształtu piersi.

korekta plastikowy małych piersi

Implanty do zwiększenia małe piersi przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 2 godzin.

Umieść cięcia i pozycja implant jest ustalana indywidualnie, biorąc pod uwagę cechy strukturalne piersi i zaleceń chirurga plastycznego kobiece. Dostęp operacyjny może być przez pachowych (dostęp pod pachami), krawędź otoczki (periareolar dostępu), rowka pod piersi (dosutkowego dostępu) za pośrednictwem pępka (dostęp transumbilikalny).

Implant ten może być umieszczony pod biustem, pod mięśnia piersiowego lub częściowo na podstawie żelaza, częściowo mięśni. Najczęstszym proteza jest umieszczone pod mięśnia piersiowego większego.

Cechy przebieg pooperacyjny

We wczesnym okresie pooperacyjnym mogą towarzyszyć łagodne lub intensywności bólu, które mogą wymagać środków przeciwbólowych. Za kilka dni będą naznaczone bólem na ruchu, zwiększona wrażliwość piersi na dotyk, obrzęk.

Bezpośrednio po zabiegu, umieścić na napięty biustonosz sportowy lub kompresji nosić ubrania, które będą potrzebne do 3-4 tygodni niemal przez całą dobę.

Wznawianie sportu i innych czynności fizycznych, które nie powodują dyskomfortu, nie wcześniej niż 1 miesiąc po operacji wymiany stawu. W ciągu ostatnich trzech miesięcy, zaleca się, aby wyeliminować sportowe szkolenie ze zwiększonym obciążeniu obręczy barkowej (np, tenis).

Ostateczne blizny ran i estetycznie wynik działania w celu zwiększenia wielkości małe piersi są oceniane po sześciu miesiącach. Wskaźnik sukcesu operacji jest brak powikłań (krwawienie, zapalenie, przemieszczenie implantu, itd.), poczucie naturalnej tkanki piersi, zachowując kształt piersi przez długi czas, a także zwiększoną pewność siebie i samoocenę kobiet.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Asymetria piersiAsymetria piersi
Fat necrosis piersiFat necrosis piersi
Deformacja piersiDeformacja piersi
MastoptozMastoptoz
Wydzielina z piersi u kobietWydzielina z piersi u kobiet
Włókniak piersiWłókniak piersi
Rentgenowskiej mammografiiRentgenowskiej mammografii
Kobiet z mutacjami w genach uciekają się do zabieguKobiet z mutacjami w genach uciekają się do zabiegu
Otyłość u kobiet zwiększa ryzyko raka piersiOtyłość u kobiet zwiększa ryzyko raka piersi
Objawy zapalenia sutkaObjawy zapalenia sutka