DuranHedt.com

Jak zacisnąć mięśnie klatki piersiowej?

Jak zacisnąć mięśnie klatki piersiowej?

Według statystyk, prawie 35% mężczyzn zwracając uwagę podczas spotkania z kobietą, przede wszystkim na niej pierś. Z kolei więcej niż 2/3 kobiet dość kategorycznie odnoszą się do swych postaciach. Przede wszystkim są one zaniepokojony wielkości i kształtu piersi. Jednak pomimo tych statystyk, dla silnego połowy ludzkości, te parametry nie mają znaczenia, ponieważ jak człowiek widzi kobietę, a jednocześnie jej piersi, aby w większym stopniu zależy od posiadaczy najbardziej bujne i bardzo formach. Najważniejsze - stosuje się odpowiednio.

Często kobiety mają bardzo mało czasu nadane to najbardziej atrakcyjny, według męskich części ciała. Z biegiem czasu skóra traci swoją naturalną barwę, staje się zwiotczała, znika jędrność piersi. W celu uniknięcia tych konsekwencji muszą zrozumieć jedną rzecz: dekoltu skóra powinna zostać utrzymana. Dobrze, zacznijmy.

zabiegi wodne. zmienny natrysk

Jak zacisnąć mięśnie klatki piersiowej?Biorąc zabiegi wodne, należy zrobić masaż pierś z pomocą duszy. To działa w następujący sposób: ruchem okrężnym w prawo na trzy minuty strumieniem wody na obszarze klatki piersiowej.

Zażyciem prysznic z ciepłą wodą jest to konieczne, i wykończenie - zawsze zimne. zmienny natrysk Poprawia krążenie krwi i zwiększa elastyczność skóry piersi.

ćwiczenia złożone

Istnieje wiele zestawów ćwiczeń, z których można stworzyć swój własny zestaw najbardziej odpowiednim ładunkiem. Codzienne ćwiczenia na dziesięć - piętnaście minut gwarantowanej tonem piersi wspierać i wzmacniać mięśnie. Oto główne ćwiczenia, które muszą być wykonywane codziennie.

Jak zacisnąć mięśnie klatki piersiowej?1. Zegnij łokcie, umieścić je przed sobą dłońmi skierowanymi do siebie w klatkę piersiową. Dociskać z jednej strony na drugą w ciągu dziesięciu sekund. Powtórz osiem razy.
2. Zrelaksuj się i stanąć prosto, zegnij nadgarstek do bioder, lekko zgięcia łokci. W ciągu dziesięciu - piętnastu sekund powoli rozciągnąć mięśnie, próbując utrzymać łokcie za plecami. Powtórz 4 razy.
3. Stań twarzą do ściany w odległości 0,5 metra, a opierając się o ścianę z rękami, jak to było, starają się „przenieść” go na miejscu przez piętnaście sekund, a następnie zrelaksować, podają sobie ręce. Ćwiczenie powtarza się 6 razy.

masaż

Istnieje wiele masaży, przeznaczony do piersi. Na przykład, Lao masaż odbywa się na starożytnej chińskiej techniki. Aby przeprowadzić ten masaż trzeba położyć swoje ręce na klatce piersiowej, wyrównując środek dłoni sutków. Po pierwsze, aby 9 podające ruchy obrotowe w kierunku środka, a następnie delikatnie dociskać piersi. Powtórzyć 9 razy.

Są dość łatwe i wymaga ogromnej ilości czasu procedura pomoże przywrócić dawną elastyczność i atrakcyjność skóry piersi.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Asymetria piersiAsymetria piersi
GruczolakowłókniakGruczolakowłókniak
Fat necrosis piersiFat necrosis piersi
MastoptozMastoptoz
Wydzielina z piersi u kobietWydzielina z piersi u kobiet
Rekonstrukcja piersi po porodzieRekonstrukcja piersi po porodzie
Jak niebezpieczne jest masturbacja?Jak niebezpieczne jest masturbacja?
Aktywne spacery chronią przed rakiem piersiAktywne spacery chronią przed rakiem piersi
Marchew może chronić przed rakiem piersiMarchew może chronić przed rakiem piersi
Śmiertelność z powodu raka piersi jest taka sama w krajach biednych i bogatychŚmiertelność z powodu raka piersi jest taka sama w krajach biednych i bogatych
» » Jak zacisnąć mięśnie klatki piersiowej?