DuranHedt.com

Remicade

RemicadeZdjęcia leku

Opis spóźniona na 13.01.2015

 • Nazwa łacińska: Remicade
 • Kod ATC: L04AB02
 • Substancja czynna: Infliksimab (Infliximabum)
 • producent: Centocor (Holandia)

struktura

Remicade zawiera jako substancję czynną infliksymab.

Ponadto, zawiera następujące dodatkowe składniki są obecne: Dihydrat wodorofosforanu sodu, polisorbat 80, monohydrat diwodorofosforanu sodu, sacharoza.

Formularz uwolnienie

Lek ten jest sprzedawany w postaci liofilizowanego proszku do sporządzania roztworu, w celu zastosowań wewnętrznych.

Efekty farmakologiczne

Remicade jest lekiem immunosupresyjnym.

Farmakodynamiczne i farmakokinetyczne

Lek ten współdziała z transbłonową i rozpuszczalnych form czynnik ludzki martwica guz alfa i zmniejsza jego aktywność ze względu na tworzenie się stabilnego kompleksu.

Dodatkowe badania wykazały, że główny składnik aktywny w dotkniętych obszarach jelita zmniejsza zapalne naciek komórkowy i poziomy markery zapalne. endoskopowa Badania pokazują, gojenie śluzówki jelita.

Stwierdzono, że właściwości farmakokinetyczne leku nie zależy od czasu. Drogę eliminacji substancji czynnej nie są znane.

wskazania

Lek stosuje się w przypadku Choroba Leśniowskiego-Crohna i reumatoidalne zapalenie stawów w aktywnej fazie. Ponadto, w momencie otrzymania Remicade zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, łuszczycowe artretyzm, łuszczyca, wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Przeciwwskazania

Nie można zastosować remedium na Nadwrażliwość jej składników, objawową chorobę zakaźną lub ropień, karmienie piersią, ciąża, posocznica.

skutki uboczne

Po otrzymaniu leku, następujące niekorzystne reakcje uboczne:

Ponadto dodaje się niepożądanej reakcji: bóle mięśni, obrzęk wokół oczu, zespół lupus, wlew i zespół bólowy, bóle stawów, formacja autoprzeciwciała, Zakażenia strony rozwój wlew.

Wykorzystanie przewodnik Remicade (Metoda i dawkowanie)Lek jest podawany pod nadzorem specjalisty, który ma doświadczenie w diagnozowaniu i skutecznego leczenia zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów lub zapalną chorobą jelit.

Roztwór wprowadzono dożylnie co najmniej 120 minut. szybkość wtrysku jest nie większy niż 2 ml / min z zastosowaniem System infuzyjny, która posiada wbudowany sterylny bezpirogenowy niski filtr aktywność belkovosvyazyvayuschey.

Instrukcje stosowania preparatu Remicade w przypadku reumatoidalne zapalenie stawów Doniesiono, że początkowa dawka powinna być pojedyncze 3 mg / kg. Powtórzyła po 2 i 6 tygodniach. Ponadto, lek podaje się co osiem tygodni. Jeśli żądany efekt nie jest przestrzegana, konieczne jest rozważenie, czy należy kontynuować leczenie za pomocą tego narzędzia jest to właściwe. Lek ten jest stosowany w połączeniu z metotreksat.

Początkowa dawka wrzodziejące zapalenie jelita grubego - 5 mg / kg. W tej samej dawce lek podaje się w 2 i 6 tygodni. Ponadto, podawanie jest raz na 8 tygodni. Dawkę można zwiększyć do 10 mg / kg. Klinicznie znaczący efekt będzie widoczny aż do 14 tygodni. Jeśli obserwuje się pożądany efekt leku, należy rozważyć kontynuację leczenia.

Instrukcje stosowania preparatu Remicade w przypadku łuszczycowe zapalenie stawów Doniesiono, że początkowa dawka powinna wynosić 5 mg / kg. Lek podawano raz po 2 i 6 tygodni. Ponadto, stosuje się go co 6-8 tygodnie. Dopuszczalną kombinację z metotreksat.

W sprawie powołania przedstawiciela dla aktywnych Choroba Leśniowskiego-Crohna ostre lub umiarkowane dorosłych pacjentów przedstawiono w jednorazowej dawce 5 mg / kg. Jeżeli jest to pożądane, począwszy od pierwszego podania leku, obserwuje się w ciągu dwóch tygodni, lek nie jest ponownie wyposażone. W przypadku następujących schematów leczenia pozytywne działania są możliwe:

 • Lek podaje się w takiej samej dawce, jak w przypadku pierwszego podania leku, po 2 i 6 tygodni, po czym powtarzane podawanie co 8 tygodni. Dawkę można zwiększyć do 10 mg / kg, o ile jest to konieczne;
 • Lek podaje się tylko w czasie nawrotu choroby, jeśli nie starszy niż 16 tygodni po pierwszym zastosowaniu.

aktywna terapia Choroba Leśniowskiego-Crohna ciężkie lub umiarkowanego do dzieci w wieku poniżej 18 lat zapewnia podawanie Remicade w dawce początkowej 5 mg / kg. Po infuzji - po 2 i 6 tygodniach. Ponadto, lek jest stosowany co 8 tygodni. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 10 mg / kg. Lek jest łączyć z immunomodulatory, 6-merkaptopuryna, metotreksat lub azatiopryna. Jeśli żądany efekt nie obserwuje się przez 10 tygodni, stosowanie Remicade w przyszłości, nie jest pożądane.

Pojedyncza dawka na Choroba Leśniowskiego-Crohna w celu utworzenia przetoka dorosłych - 5 mg / kg. Lek podawano raz po 2 i 6 tygodni. Jeśli efekt po trzech dawkach nie obserwowano, leczenie jest niewłaściwe. W przypadku pozytywnego efektu leku, następujących schematów:

 • ponowne po 2 i 6 tygodni, a następnie wlewów leków co 8 tygodni;
 • Lek jest podawany w nawrocie choroby, jeśli nie starszy niż 16 tygodni.

terapia zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa Remicade obejmuje początkową dawkę 5 mg / kg. Ponadto, lek wstrzykuje się po 2 i 6 tygodniach. Po trzech wstrzyknięciach infuzji są wykonane co 6-8 tygodnie. Kontynuować leczenie nie jest zalecane, jeśli w ciągu 6 tygodni, efekt nie jest zauważalne.

podczas leczenia łuszczyca Początkowa dawka - 5 mg / kg. Preparat stosowany jest ponownie po 2 i 6 tygodni, a następnie przez wielokrotne wlewy co 8 tygodni. Kontynuować stosowanie leku nie jest zalecane, gdy po pierwszych czterech zastrzyków efekt nie jest widoczny w ciągu 14 tygodni.

W przypadku recydywa reumatoidalne zapalenie stawów i Choroba Leśniowskiego-Crohna ponowne wprowadzenie leku jest możliwe w ciągu pierwszych 16 tygodni po ostatnim zastrzyku.

We wszystkich chorób, w przypadku stosowanie leku była skuteczna, całkowity czas trwania leczenia zależy od lekarza.

Roztwór do podawania wewnętrznego wytworzyć zgodnie z poniższym schematem:

 • Obliczyć dawkę i ile butelek trzeba.
 • Proszek rozpuszczono w 10 ml płynu do podawania wewnętrznego za pomocą strzykawki z igłą do 0,8 mm. Z fiolki przed wprowadzeniem rozpuszczalnika usunąć pokrywę z tworzywa sztucznego. Korek rozciera się z 70% alkoholem. Igła strzykawki jest wprowadzana przez jego środek, płyn jest kierowany na ścianę fiolki.
 • Roztwór miesza się przez obracanie fiolki, aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku. Płyn powinien być bezbarwne lub uzyskać żółty odcień. W tym przypadku, nie fiolką należy wstrząsnąć. Jeśli wykonana jest pianka, w trakcie mieszania, konieczne jest domagać pięć minut roztwór. Uzyskany roztwór może być obecny przezroczystych cząstek.
 • 0,9% roztwór chlorku sodu Doprowadziło to do całkowitej objętości 250 ml. W tym celu wytwarza się roztwór leku dodano do worka infuzyjnego lub butelki, która zawiera chlorku sodu, i dobrze wymieszano.
 • Wprowadzenie odbywa się nie później niż w ciągu trzech godzin po przygotowaniu roztworu.

Lek nie może być stosowany razem z innymi lekami przez ten sam System infuzyjny. Jeśli roztwór jest nieprzezroczyste cząstki lub zanieczyszczenia, które nie mogą być użyte. Numer niewykorzystane muszą być usuwane.

przedawkować

Dane dotyczące przedawkowania leku nie jest dostępna.

wzajemne oddziaływanie

Nie jest wskazane, aby połączyć leku z abatacept.

metotreksat zwiększa zawartość substancji czynnej w Remicade osocze krwi i zmniejsza tworzenie przeciwciało do niego.

Warunki sprzedaży

Recepta specjalista.

warunki przechowywania

Oznacza to konieczne przechowywanie w temperaturze około 2-8 ° C, To nie musi być zamrożone. Remicade należy chronić przed dziećmi.

okres trwałości

nie dłużej niż trzy lata utrzymać.

analogi Remicade

Dopasowuje poziom kod ATC 4-cia:
 • Humira

Następujące analogi Remicade:

 • Simponi;
 • Humira;
 • Enbrel;
 • Enbrel Lio.

Wszystkie one mają swoje własne szczególne zastosowanie i nie powinny być używane bez recepty lekarza specjalisty.

Recenzje Remicade

Zasadniczo istnieją pozytywne opinie Remicade w wyspecjalizowanych forach i stronach internetowych. Pacjenci twierdzą, że ból całkowicie zniknął. Niektóre z nich, jednak boją się w zależności od leku.

cena Remicade, gdzie kupić

Kup to narzędzie może być tylko w powołaniu specjalisty. Uznaje się za bardzo drogie, ale skuteczne. cena Remicade w Rosji może być więcej niż 50 tys. rubli.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
AkinetonAkineton
FucidinumFucidinum
GrippferonGrippferon
ArtrodarinArtrodarin
Gonal-FGonal-F
SermionSermion
KvamatelKvamatel
Venitan Fort instrukcja obsługiVenitan Fort instrukcja obsługi
KlimadinonKlimadinon
InfliksymabInfliksymab
» » » Remicade