DuranHedt.com

Kiedy można pobrać prasę po cesarskim cięciu?

Kiedy można pobrać prasę po cięciu cesarskim

Każda kobieta martwi się o jej figury po porodzie. Wystarczy pamiętać, że w każdym przypadku metoda pozbycia żołądku są różne, ponieważ poród poród - są różne. Szczególnie dotyczy to przypadków, gdy podczas porodu zostało zastosowane metody cięcie cesarskie. Lekarze zazwyczaj zakazują jakiegokolwiek ćwiczenia po porodzie przez jakiś czas. Należy pamiętać, że ciało kobiety zmienia się fizycznie w ciągu 9 miesięcy, a zatem musi przywrócić co najmniej taką samą ilość czasu.
Ale kobiety, a połowa upieczone mamusie tym bardzo zaniepokojeni ich wygląd i po zaledwie kilku tygodni próbuje rozpocząć pompowanie naciśnij i angażować się w aktywności fizycznej, aby odzyskać swój dawny kształt.
Kiedy można pobrać prasowa po cięciu cesarskim? Zazwyczaj dopuszczone do startu dając nacisk na mięśnie brzucha są nie wcześniej niż 6 miesięcy po porodzie. Tym razem jest dosyć przywrócić szwy wewnętrzne i zewnętrzne. Rozpocząć pompowanie prasy jest możliwe tylko po konsultacji z lekarzem, jeśli jest to obowiązkowe kobieta trzymała USG, aby upewnić się, że wszystkie narządy i tkanki odzyskane.Kiedy można pobrać prasę po cięciu cesarskim

Przez ten czas, żołądek zacznie się kurczyć w sobie. Korzystnie po porodzie nosić specjalny opatrunek, który pomoże wizualnie zmniejszyć żołądek. lepiej spać na brzuchu, a jego mięśnie są szybko skurcz. Skała prasowa po cięciu cesarskim należy rozpoczynać stopniowo. Po raz pierwszy możliwe przepompować 15-20 razy, jeśli ciężko, potem mniej. Stopniowo zwiększać ilość pompowania, ale lepiej jest podzielić je na kilka kompletów 10-15 razy. Należy pamiętać, że mięśnie brzucha trzeba regularnie trenować, aw każdym razie nie do pominięcia klas. W tygodniu powinna wynosić co najmniej 3 sesje, aby osiągnąć rezultaty.

Bardzo ważne jest, aby jeść prawo przed zajęciami i po - nie jeść przez godzinę lub godzinę po treningu. Po treningu aktywuje metabolizm, co oznacza wszystkie kalorii przed lub po zajęciach, natychmiast się wchłania.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Lamaze technika: poród bez bóluLamaze technika: poród bez bólu
Pochwy rozciąganiePochwy rozciąganie
Zmniejszona ton mięśni dna miednicyZmniejszona ton mięśni dna miednicy
Jak usunąć tłuszcz z brzucha po porodzieJak usunąć tłuszcz z brzucha po porodzie
Seks po porodzieSeks po porodzie
Miesiączka po porodzieMiesiączka po porodzie
Ciężkie miesiączkiCiężkie miesiączki
Korzystanie przekładki postnatalnyKorzystanie przekładki postnatalny
Gimnastyka poporodowychGimnastyka poporodowych
Odzysku w okresie poporodowymOdzysku w okresie poporodowym
» » Kiedy można pobrać prasę po cesarskim cięciu?