DuranHedt.com

Leczenie zaparcia i profilaktyka

Leczenie zaparcia i profilaktyka

zaparcie jak kanalizacji: tylko wtedy, gdy drenaż jest wadliwy, natychmiast odwołać się do kanalizacji, a jeśli zdrowie nie ma znaczenia, to jakoś wstydzić.

Konsekwencją nieleczonych zaparć może stać hemoroidy, zapalenie miednicy, którzy nie reagują na leczenie. Choroby takie jak choroba hipertoniczny, zapalenie jelita grubego, zapalenie błony śluzowej żołądka, neurastenii prostu nie leczyć, jeśli nie pozbyć się zaparcia wcześniej.

pokarmowego zaparcia mogą wystąpić ze względu na niewłaściwe i nieregularne nawyki żywieniowe. Na przykład, jesteś dawno jeść to samo jedzenie i picia niewystarczającej płyn. „prowokatorów” zaparcia są pokarmy, które nie zawierają tłuszczu roślinnego.

choroby nerwów i naprężenia może również powodować zaparcia. na dyskinezy okrężnicy zapalenie występuje w jednej z jednostek, na przykład w odbytnicy i esicy. guzy zrosty jelit, gruczolaka prostaty jest warunkiem koniecznym do powstania zamki mechaniczne.Kontakt człowieka z substancji toksycznych lub odbioru narkotyki może powodować toksyczny zaparcia. hormon Typ zamknięcia wystąpienia choroby, gdy jajników u kobiet, i tarczycy. atonicznych zaparcia powstają w śluzowej atonia jelit tkanek: to przyczyniają się do słabych mięśni brzucha, mięśni i zaburzenia przepływu krwi.

Leczyć zaparcia tylko wyeliminowanie przyczyny występowania zaparć, a także równoległe do prowadzenia leczenia choroby jamy brzusznej.

Jak pozbyć się zaparcia?

należy zacząć oczyszczająca organizm. Można wybrać czyszczenie Malakhov i Semenov. Pamiętaj, aby wziąć udział w kursie czystek lewatywy: i, tym silniejszy i dłuższy zaparcia, leczenie powinno być prowadzone przez dłuższy czas. Częstotliwość zabiegów wlewów zależy od nasilenia zaparć: z dwa razy w tygodniu, a kończąc na codziennych czystek.

Niektórzy pacjenci obawiają się, że nie mogą one oczyścić bez pomocy po lewatywy. Wręcz przeciwnie, po przebiegu lewatywy pozbyć się stanu zapalnego w jelitach, poprawia funkcję ośrodków nerwowych, wzmacnia mięśnie jelit. Po takiej skomplikowanej obróbki korpusu powróci do normalnego działania.

Jest on bardzo przydatny do przeprowadzenia oczyszczenia za pomocą mini-lewatywy napary ziołowe. Procedura ta jest zalecana w przypadku odbytnicy. Temperaturę cieczy w microclyster - około 23-25 ​​stopni. Jeśli leczenie jest wykonywane w diagnostyce „neurogenne zapalenie okrężnicy” temperatura wody może osiągnąć 38 stopni. ziołowy lewatywa wykonane w okresie od 7 do 9 rano lub wieczorem na kilka godzin przed snem. Microclysters zrobić w godzinę po normalnych procedur czyszczących. Dla oczyszczenia lewatywy potrzeba około dwóch litrów wody, mikroklizm - do 100 mililitrów.

Nie rób bez środków ludowej, które poprawiają perystaltykę jelit i są okrywającą sposób. Buraki dowolny: gotowane, duszone, pieczone. Dobry efekt przeczyszczający daje surowy sok z buraków. Należy wziąć pół szklanki dwa razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem. sok z marchwi Funkcjonuje sprawnie i delikatnie w jelitach. Jest przydatna do picia sok z marchwi, zarówno dorosłych jak i dzieci. Można pić na pusty żołądek do 1/3 kubka. surowy sok ziemniaczany i pić na pusty żołądek, gdyż może to być połączone z sokiem z selera i podjąć jedną czwartą szklanki kilka razy dziennie.

wielki efekt przeczyszczający Daje wywar z nasion anyżu. Zaparzyć ją w proporcjach łyżkę nasion w szklance wody. Gotować brzeczki następuje przez pięć minut, nalegają - sześć godzin. Użyj go na pół godziny przed posiłkiem dla jednej trzeciej szklanki.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Olej słonecznikowy na zaparcia, pomaga normalizować krzesłoOlej słonecznikowy na zaparcia, pomaga normalizować krzesło
Jak pomóc noworodka zaparcia?Jak pomóc noworodka zaparcia?
Lekarstwem na zaparcia w ciążyLekarstwem na zaparcia w ciąży
Zaparcia w ciąży. Co robić, jak leczyć?Zaparcia w ciąży. Co robić, jak leczyć?
Środki z zaparciami dla dzieci: ZaleceniaŚrodki z zaparciami dla dzieci: Zalecenia
Leczenie zaparciaLeczenie zaparcia
Zaparcia u osób starszych - co robićZaparcia u osób starszych - co robić
Jak szybko iść do łazienki na duży, jeśli nie można?Jak szybko iść do łazienki na duży, jeśli nie można?
Leki na zaparcia u dorosłychLeki na zaparcia u dorosłych
Leczenie zaparcia u osób starszychLeczenie zaparcia u osób starszych
» » » Leczenie zaparcia i profilaktyka