DuranHedt.com

Diferelin

DiferelinZdjęcia leku

Opis spóźniona na 14.07.2014

 • Nazwa łacińska: Diphereline
 • Kod ATC: L02AE04
 • Substancja czynna: Triptorelinę (triptorelina)
 • producent: Ipsen Pharma, Francja

struktura

Jedna fiolka zawiera octan triptoreliny. Gdy zaróbka służy mannitol. Skład rozpuszczalnika zawiera chlorek sodu i wodę.

 • Valium do produkcji Roztwór do podawania podskórnego - 1 fiolki. Triptorelinę (octan triptoreliny) - 0,1 mg. Mannit - 10 mg. 1 ampułka rozpuszczalnika - woda do wstrzykiwań, chlorek sodu.
 • Valium dla Zawiesiny o / m Długo działające - 1 fiolki. Triptorelinę (octan triptoreliny) - 3,75 mg. Substancje pomocnicze: karmeloza sodowa, glikolowy kopolimeru kwas DL-mlekowy, polisorbat 80, mannitol. 1 ampułka rozpuszczalnika - woda do wstrzykiwań, mannitol. Ze względu na właściwości postaci dawkowania składnik aktywny w kompozycji jest zawarty w nadmiarze. Cel - zapewnienie wprowadzenie optymalnej dawki.
 • liofilizat gotowanie Zawiesiny o / m Długo działające - 1 fiolki. Triptorelinę (octan triptoreliny) - 11,25 mg. Substancje pomocnicze: karmeloza sodowa, kopolimer glikolowy i kwasów D, L-mlekowy, polisorbat 80, mannitol. 1 ampułka rozpuszczalnika - woda do wstrzykiwań, mannitol. Ze względu na właściwości postaci dawkowania składnik aktywny w kompozycji jest zawarty w nadmiarze. Cel - zapewnienie wprowadzenie optymalnej dawki.

Formularz uwolnienie

Diferelin - 0,1 mg

Dostępny w butelkach. Zestaw ten obejmuje fiolkę z rozpuszczalnikiem. Pakiet planimetric Valium zawiera 7 zestawów. Kartonowe opakowanie jest jeden pakiet. Wprowadzony N / K.

Diferelin - 3,75 mg

Dostępny w butelkach. Zestaw ten obejmuje fiolkę z rozpuszczalnikiem, strzykawki, dwie igły. Kartonowe opakowanie jest jeden zestaw. Wprowadzony w / m.

Diferelin - 11,25 mg

Dostępny w butelkach. Zestaw ten obejmuje fiolkę z rozpuszczalnikiem, strzykawki, dwie igły. Kartonowe opakowanie jest jeden zestaw. Wprowadzony w / m.

Efekty farmakologiczne

hormon Lek ten jest analogiem hormon uwalniający gonadotropinę.

Farmakodynamiczne i farmakokinetyczne

jest syntetyczny dekapeptyd, analogiem naturalnego Hormon uwalniający gonadotropinę, który uwalnia gonadotropina. Lek jest szybko wchłaniana po podaniu. Domięśniowej składnik aktywny jest szybko uwalniane.

wskazania

Diferelin 0,1 mg

gdy samica bezpłodność. Stymulację jajników przeprowadzone równolegle z gonadotropiny. W IVF, a podczas innych programów rozrodczych.

Diferelin 3,75 mg

 • rak gruczołu krokowego;
 • na początku okresu dojrzewania;
 • na endometrioza płciowy i extragenital;
 • na mięśniaki macicy W okresie przed interwencji;
 • z niepłodności kobiet (program IVF).

Diferelin 11,25 mg

 • rak gruczołu krokowego (obecność przerzutów);
 • i dodatkowo narządów endometrioza.

Przeciwwskazania

Często: ciąża, laktacja, Nadwrażliwość.

Diferelin 11,25 mg (opcjonalnie)

 • Rak gruczołu krokowego, niezależnego od hormonów;
 • następstwa chirurgiczny tekstikul ektopia.

Kiedy stosować ostrożnie zespół policystycznych jajników.Diferelin 11,25 mg 3,75 mg (opcjonalnie)

Kiedy stosować ostrożnie osteoporoza.

skutki uboczne

Wspólne dla wszystkich dawek leku

podczas leczenia niepłodności kobiet na początku leku wraz z gonadotropiny Może to być spowodowane przez hiperstymulacji jajników, powiększenie: ból brzucha.

Podczas leczenia, są: zmniejszenie libido, suchość pochwy, dyspareunia, nieoczekiwane fale.

Długotrwałe stosowanie może wywołać demineralizacji kości i zwiększać ryzyko osteoporoza (Używane po krótkim Diferelin manifestacje danych 0,1 mg nie zaobserwowano).

Reakcja alergiczna: wysypka, pokrzywka, swędzenie, w rzadkich przypadkach - obrzęk naczynioruchowy.

Rzadko: podwyższone ciśnienie krwi, nudności, wymioty, chwiejność emocjonalna, przyrost masy ciała, zaburzenia widzenia, ból w okolicy podania leku.

Bardzo rzadko: bóle stawów i mięśni, ból głowy.

Ponadto, 3,75 mg Diferelin

mężczyźni: spadek potencji. Na początku podawania leku u pacjentów z rakiem gruczołu krokowego może powodować ostry ból w kościach dotknięte przerzutami. W niektórych przypadkach istnieje niedrożność moczowodu lub pojawienie się objawów związanych z ściskania rdzenia kręgowego przerzutów (zniknąć z - dwa tygodnie).

Przyjmowanie leku w leczeniu przedwczesnego dojrzewania płciowego u dziewcząt może sprowokować wydzielina pochwy krwawy.

Jeśli długotrwałe leczenie może powodować hipogonadyzm brak miesiączki.

Po zabiegu jest przywrócenie funkcji jajników. jajeczkowanie Występuje około 58. dnia ostatniego zastrzyku. Pierwszy okres - 70 minut dziennie. Jest to ważne przy planowaniu antykoncepcji.

Ponadto, Diferelin 11,25 mg

Mężczyźni: na początku przyjmowania ewentualnego łamanie dizuricheskie, ból w kościach. Objawy ustępują w ciągu jednego - dwóch tygodni.

Podczas leczenia: zmniejszenie libido, impotencja, ginekomastia, zmierzyć się zaczerwienienie.

Kobiety: na początku leku możliwego bolesne miesiączkowanie, ból w obrębie miednicy. Zniknąć w ciągu jednego - dwóch tygodni.

mogą wystąpić metrorragii jeden miesiąc od początku wtrysku.

Mężczyźni i kobiety: zmęczenie, depresja, zaburzenia nastroju, drażliwość, zaburzenia snu, gorączka, niewyraźne widzenie, parestezje, obfite pocenie się, wskaźnik masy ciała wzrosła.

Instrukcje dotyczące Diferelin (metoda i dawkowanie)

instrukcje dotyczące Diferelin 0,1 mg Zawiera protokół krótko- i długoterminowej. Lek wstrzykiwano / C.

krótki protokół: Lek zaczyna się od drugiego dnia cyklu. Odnosi się to zarówno stymulacji jajników. Leczenie kończy jeden dzień przed wprowadzeniem gonadotropiny. Ogólny przebieg leczenia 10-12 dni.

Długi protokół DiferelinLek podaje się w drugim dniu cyklu. Podawane codziennie. Około 15 dnia leku prowadzone stymulacji równoległej gonadotropin. Czas trwania leczenia jest indywidualny i dostosowany przez lekarza.

Przygotowanie roztworuPrzed podaniem leku, rozpuszczalnik jest wprowadzany do fiolki poddano liofilizacji. całkowitego rozpuszczenia.

Diferelin 3,75. / M. gdy choroba rak prostaty - wprowadza się w odpowiedniej dawce - 3,75 mg przez dłuższy czas, co 4 tygodnie. na adrenarche - 3,75 mg podawane raz na 28 dni. gdy choroba endometrioza Diferelin depot lek wstrzykuje się w ciągu pierwszych pięciu dni cyklu każdego miesiąca. na niepłodności kobiet lek podaje się w drugim dniu cyklu.

Diferelin 11.25 podawano w objętości 11,25 mg co trzy miesiące.

Przygotowanie roztworu: Tuż przed podaniem rozpuszczalnik jest wprowadzany do fiolki poddano liofilizacji. Całkowitego rozpuszczenia, delikatnie mieszając zawartość fiolki.

przedawkować

Do tej pory informacje na temat przedawkowania.

wzajemne oddziaływanie

Przypadki interakcji nie są opisane.

Warunki sprzedaży

Recepta.

warunki przechowywania

W temperaturze 25 ° C przed dziećmi.

okres trwałości

2 lata.

Diferelin i alkohol

Podczas odbierania jakichkolwiek leków nie jest wskazane, aby użyć alkohol. Przy łączeniu mogą zmniejszać skuteczność leczenia. Jeśli mówimy o niepłodności kobiet, w tym przypadku łączenie leku z alkoholem jest zabronione.

Recenzje Diferelin

Recenzje Diferelin są zazwyczaj pozytywne. Jeśli stosować leku zgodnie ze swoim przeznaczeniem i według instrukcji wtedy efekt będzie wykonane, więc przeczytać ginekologów. Na forum można przeczytać wiele komentarzy na temat leku. Ale warto pamiętać, że lek ten nie jest odpowiedni dla wszystkich ludzi. Każdy organizm jest inny i dlatego różne reakcje. Dlatego w tej kwestii lepiej skonsultować się z ekspertem i wybrać właściwą dawkę i okres leczenia. Następnie feedback będzie bardzo pozytywne.

Cena Diferelin gdzie kupić

Cena Diferelin w Rosji waha się od 2000 do 20000 rubli, w zależności od objętości. Kupić lek może być w prawie każdym apteka miasta. Na Ukrainie od 2000 do 5000 UAH.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Viferon instrukcja obsługi żelViferon instrukcja obsługi żel
AcesolAcesol
TrisolTrisol
Lyukrin depotLyukrin depot
ZoladexZoladex
Septolete PlusSeptolete Plus
Neo SeptoleteNeo Septolete
OktreotydOktreotyd
Vizin czyste rozdarcie instrukcja obsługiVizin czyste rozdarcie instrukcja obsługi
DisolDisol
» » » Diferelin