DuranHedt.com

Beri-beri

zawartość:

Wśród chorób beri-beri nie powoduje większość ludzi należy się martwić i troska o zdrowie. Choć może on być przyczyną zakłóceń w normalnym funkcjonowaniu narządów i pojawienie się różnych dolegliwości.

beri-beriChoroba ta jest brak witamin potrzebnych organizmowi do zachowania zdrowia i wygląd w porządku. W rezultacie osoba staje się słaby, kolor jego skóry zamienia się blado, niezdrowe, włosy traci swój naturalny blask. W różnych obszarach skóry rozpoczyna proces zapalny, sprowokowany przez niedobór substancji witaminowych.

objawy beri-beri

Zdefiniuj początek beri-beri może być z następujących powodów:

  • pojawienie się trądziku
  • rogowacenie naskórka
  • pojawienie się plam starczych
  • obrzęk i zapalenie skóry
  • wypadanie włosów i zmiany w ich strukturze
  • zmęczenie i rozdrażnienie
  • częste przeziębienia

Witaminy B, C i E, przeciwutleniacze, cynku i biotyny są w stanie chronić ludzi od tych wszystkich dolegliwości, jeśli dostają się do organizmu i odżywiają ją. Ponadto, za pomocą tych pierwiastków jest proste mają gładkie, elastyczne skóry i uniknięcia tworzenia się fałd.

Leczy witaminy B2, B12 i grup przejawia się w ich zdolności do wytworzenia bariery zapalenie skóry, jej zaczerwienienie, obrzęk.

Długotrwały brak niezbędnej ilości zaopatrzenia organizmu prowadzi do stopniowej utraty człowieka siły i energii, zmęczenie, a nawet depresji. Odporność jest znacznie zmniejszona, a przychodzi zagrożenie zimno, wytrzymać osłabiony organizm nie może.
do treści

Przyczyny beri-beriOrganizm ludzki jest tak skonstruowany, że nie ma ona zdolność do wytwarzania różnych witamin i musi codziennie przybywają wraz z pokarmu. I muszą karmić ciało w wystarczającej ilości. Główną przyczyną braku składników odżywczych - hyponutrition. Odwieczne pragnienie człowieka, aby schudnąć, gotowość do tego, aby przestrzegać diety okrutnego, powodując zakłócenia równowagi całego ciała, jest jedną z przyczyn beri-beri.

Innym powodem braku witamin - nadużywanie alkoholu i palenie. Pijący osoba nie jest w stanie dbać o swoje zdrowie, w większości przypadków, nadmierne spożywanie alkoholu prowadzi do utraty apetytu, a ciało nie jest właściwym witamin.

Innym czynnikiem przemawiającym na korzyść niedoboru witaminy A biedny metabolizm wskutek słabej wydajności narządów trawiennych. Ponadto niedobór witaminy może być spowodowany przez Ciąża i laktacja, kiedy organizm potrzebuje więcej witamin niż zwykle.

Niewielka ilość składników odżywczych przechowywane w warzyw, ziół i owoców w zimnych porach roku. Zimą i wczesną wiosną jest gwałtowny wzrost liczby chorych z tym rozpoznaniem.

Stres i ograniczenia aktywności fizycznej również wpływają na występowanie i rozwój niedoboru witamin, długotrwałe i częste mózgu i mięśni może prowadzić do nadmiernego wysiłku uszczuplenia osoby.

do treści

Zapobieganie beri-beri

Najlepsza profilaktyka tej choroby jest utrzymanie zdrowego stylu życia. Pod zdrowy przeznaczona przede wszystkim do zapewnienia zrównoważonego odżywiania dla organizmu. Diety zawierające pełną gamę składników odżywczych, witaminy, białka, tłuszcze, aminokwasy i minerały tworzy niezawodne barierę dla takich chorób jak beri-beri.

Zaleca się obowiązkowego włączenia do codziennego menu, wzbogacony o witaminy, produktów i owoce, zioła, warzywa stały się istotnym atrybutem na stole. Konieczne jest jedynie, aby pamiętać, że wszystkie z nich powinny być doskonałej jakości, świeży wygląd, ani przechowywana z niezbędnymi środkami.

Jednak nawet zastosowanie w wystarczająco dużych ilościach produktów witaminowych nie mógł zrekompensować ich brak w organizmie. Więc nie będzie źle do tego środka, ponieważ spożycie witamin w dawkach zalecanych przez lekarza i przyjmowania syntetycznych witamin. Te ostatnie substancje są zrównoważone, tak, że ich stosowanie nie jest kompletnym strawność natomiast żadnych skutków ubocznych. Nie wydaje się reakcja alergiczna po ich przyjęciu lub niektóre lub innych powikłań.

Szczególnie istotne leki te podczas zimnej pogody, kiedy brakuje z nich, z ciężkiej pracy fizycznej, zmiany siedliska w okresie adaptacji do nowych warunków klimatycznych.

Brak dziennego zapotrzebowania na witaminy E, B6 i cynku, jest niebezpieczne dla kobiet w okresie ciąży i laktacji okresie. Konsekwencje braku witamin i minerałów może być smutny dla kobiety i jej dziecka. Ta kategoria ludzi, dla których picie alkoholu i wdychanie dymu tytoniowego są powszechne, wymaga dodatkowego tankowania organizmowi witamin przez cały rok.

Ważne jest, aby przestrzegać określonych w specyfikacji kompleksy multiwitaminowe dawki nie zakłócać odbiór oznacza w nich. Nadmierne spożycie witamin nie doprowadzi do zakończenia ich wchłanianie do organizmu, aw niektórych przypadkach może spowodować problemy zdrowotne.

Zatem pojawienie się beri-beri mają wszelkie powody do niepokoju, i do podjęcia działań w celu umocnienia obronne organizmu. Jednak silny ruch nie jest założeniem takiej choroby, jak również wszystkich innych. Jak mówią, że choroba jest łatwiej zapobiegać niż ją leczyć.

Śledzić swoje zdrowie, wagi, stanu zdrowia. Jeśli zdecydujesz się przejść na dietę, tylko do optymizmu diecie daje organizmowi składników odżywczych, siłę i energię. Jeśli ćwiczysz, to tylko w celu wzmocnienia, zamiast wyczerpania. Wszystko powinno być miarą i obecny harmonia, wtedy choroba ominie nas.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak jeść na wiosnę? pomocnych wskazówekJak jeść na wiosnę? pomocnych wskazówek
Próchnica szyjki macicyPróchnica szyjki macicy
Palmitynian retinoluPalmitynian retinolu
RetinolRetinol
Opryszczki typu 6 u dzieciOpryszczki typu 6 u dzieci
Objawy zapalenia trzustki u dorosłychObjawy zapalenia trzustki u dorosłych
Wysypki na skórze w postaci czerwonych kropek: infekcja, czy nie?Wysypki na skórze w postaci czerwonych kropek: infekcja, czy nie?
Krople do oczu z zapaleniem spojówekKrople do oczu z zapaleniem spojówek
AnhidrosisAnhidrosis
Drętwienie mały palec z lewej lub prawej stronyDrętwienie mały palec z lewej lub prawej strony