DuranHedt.com

Cellulitis

Prawdopodobnie nie ma ludzi, którzy nie słyszeli ani słowa jak "cellulitis", W ogóle, kawałek "IT" medyczny oznacza stan zapalny, chociaż w tym przypadku nie ma stanu zapalnego. Szczerze mówiąc, nazwa tego warunku nie jest prawdą. Lek podaje się wiele różnych definicji cellulitu, ale mi się podoba - to nic nie zmienia struktury tkanki tłuszczowej, prowadząc ją w szczególnie gęstej fakturze, z powodu naruszenia cyrkulacji krwi i limfy. W związku z tym defekty kompleksy.

Innym ciekawym pytaniem: "Cellulit nie zdarza się w mężczyzn? ", Naprawdę nie widzi te ze względu na silniejsze płci Uważa się, że szczególne łącznej mostek, który zapobiega powiększeniu się warstwy tłuszczu i konstytucyjnie, kobiety mają większy udział procentowy tkanki tłuszczowej w stosunku do ciężaru całego ciała.

Przyczyny cellulitu

Co jest tego powodem? Wskazane jest, aby mówić o niej jako polimorficzny, czyli Powodów jest wiele, a jednym uzupełnia drugą. Pierwszy etap - dziedziczność ... cellulit jest transmitowany przez linii żeńskiej.

Proszę uważnie przyjrzeć się ich najbliższych krewnych: matek, babć, ciotek, a będziesz wszystko będzie jasne. Jeśli cellulit jest wyraźnie widoczne w nich to samo czeka na Ciebie. Ale pracował do genów potrzebnych i wyzwalaczy: 

 1) nieaktywną, siedzący tryb życia, gdy naruszone ruch naczyń krwionośnych i limfatycznych
 2) Niedożywienie, czyli nadmiernie jeść pokarmy bogate w nienasycone tłuszcze: margaryna, frytki, innego wypieku, marynat, wędzone.
 3) Dym
 4) zaburzenia endokrynologiczne woda - sól zaburzeń i chorób związanych z opóźniania metabolizmu tłuszczu i wymianę płynów ustrojowych.

objawy cellulitu

Wszystkich wspólne cztery stadia cellulitu: 

1) Pierwszy etap polega na wszystkich kobiet. Tak, tak, jeśli rozpatrywać każdą znaną modelka, potem znajdziemy jej cellulit, jak żeńskich hormonów płciowych, które są odpowiedzialne za odkładanie się tłuszczu, a już jest powód .... Inną rzeczą jest to, że jest praktycznie niewidoczny. Za pomocą specjalnego paska diagnostycznego, który wytycza "ciepły" i "zimno" zmiany na skórze, w najlepszym przypadku będzie zawsze zdradzają minimalną liczbę "zimno"Czyli cellulitu. w "doskonały szczupłe kobiety" Zawsze znajdziemy 0-1-ty etap.
2) Drugi etap - w pozhkozhnaya skóry i tkanki bardziej zagęszczony.
3) Trzecia - ten sam  "skórka pomarańczowa"Która nie jest niczym innym niż lutowanie tkanki tłuszczowej łącznej - włókien tkanki zauważalne złe kłamstwa, ale jest to dobra sytuacja.
4) W etapie czwartym, odpowiednio, cellulit jest już widoczny w każdej pozycji.

cellulitis

cellulitisPierwszy cellulit często pojawia się na pośladkach ("papież") I nóg.

leczenie cellulitu

Cellulit Leczenie powinno być zawsze włącznie, nie ogranicza się do samej procedury jak pozbyć się cellulitu szybko niemożliwe. Pierwsze miejsce to:

1) dieta. Lepiej zacząć dialog z ekspertem - dietetyka i odtąd "zakopanych pułapek", Faktem jest, że każdy chce wyniki szybko i od razu, siedząc w dni postu, ale jest to niebezpieczeństwo: pierwsza osoba traci na wadze, skóra ellastichnogo spada ze względu na usunięciu płynu, a nie tłuszczu (tłuszcz potrzebuje więcej czasu), a następnie przypadki dieta napina skórę i rozstępy powstają. Niestety, cały organizm jest inny, jego stan fizjologiczny, zdrowie ... W związku z tym, należy rozpocząć od konsultacji z profesjonalistą.

Mówiąc ogólnie, a następnie wyjąć z pieczenia żywności, słodkie, wędzone, potrawy i napoje z sztucznych barwników, nie nadużywać kawy.

Kofeina w dużych dawkach upośledza krążenie krwi i pomaga spalić tłuszcz mały i jest używany w lokalnych kosmetyki, modelowania sylwetki. Ale odpowiednie proporcje, które są zawarte w preparatach posiadasz dla siebie nie definiują.

Pamiętaj, aby rzucić palenie, lub we wczesnych stadiach przynajmniej zmniejszyć liczbę wypalanych papierosów zaskakujące.

Bardzo przydatny dla cellulitu cytrusów i zielonej herbaty, jak arbuzy, banany, pieczone ziemniaki, owoce morza, zioła.

2) odrobić, nie uciekać się do pomocy "przyjaciel żelaza"Jeśli istnieje możliwość progulyaytsya stóp.

3) Strona główna zadośćuczynienie za korekcji cellulitu - Jest różne maści i kremy. Wiele z nich nie będę pisać swoje imiona, aby nie traktowali go jako reklama ... Powiem tylko jedno, że są w większości jej zawierać wodorosty, owoce cytrusowe, kofeina. Glony wyjątkiem masy użytecznych właściwości, poprawę przepływu krwi spowodowane substancjami, które są w nich i przyswajalne jod ma właściwości. Citrus z ich właściwości przeciwutleniające odmłodzić skórę, utlenienia tłuszczu, poprawiają przepływ krwi. Mają takie same właściwości niebieski gliny, w łaźni olejowej z owoców cytrusowych i ocet jabłkowy przy stosowaniu na skórę niż główne właściwości także przeciwdziała żyły pająk (naczynkowa). Wielu ludzi kocha zrobić okłady z kremów, żeli, który jest ze względu na wzrost temperatury i ma właściwości drenażowe, ale należy zachować ostrożność, ponieważ żylaków jest przeciwwskazane, jak również dla antycellulitowych masaży.

4) masaż, który może być ręczne, konserwy. Jest ona przeprowadzana z różnych kremów, olejków. Miód masażu popularna, że ​​ze względu na działanie substancji biologicznie czynnych zawartych w miodu wykazuje właściwości anty-cellulit, właściwości usuwania nadmiaru tłuszczu. Ale należy zachować ostrożność, ze wszystkimi pozytywnymi rzeczy to nie reakcje alergiczne są rzadkie. Bardzo skuteczna kombinacja masaż antycellulitowy z złuszczania, okłady, ale nie zapomnę tego, co powiedziałem powyżej ... Teraz wiele profesjonalnych firm kosmetycznych opracowali skuteczne metody korekcji cellulitu kosmetyki, zwanych linii.

5) techniki sprzętowe, przy użyciu różnych rodzajów prądów dostosować swoją postać. Najbardziej popularne są maszyna Futura Pro (biostymulacja tkanki, fototerapia, USG), LPG (leczenie próżnia). Ogólny efekt ich celem jest spalanie tłuszczu, odmłodzenie skóry. Bardzo istotne są leniwi lub gdy nie ma czasu iść na siłownię.

Cellulit sprzętu leczenie

Cellulit sprzętu leczenie

6) Mezoterapia - Zastrzyki z różnych leków do stref problematycznych i biologicznie aktywnych punktów.

7) Liposukcja. Dla mnie jest to metoda, do której chcesz przejść do ostatniego kroku. Po tym wszystkim, tłuszcz nie jest ciało obce w organizmie. Bierze udział w strukturze komórkowej, metabolizmu, a jego usunięcie prawie brutto pozytywny wpływ na organizm. Tak więc w latach 80. nastąpił Liposukcja ultradźwiękowa jest oparta na komórkach ultradźwięków. Teraz przychodzę pomocy próżni. Nie wolno nam zapominać, że nadmiar skóry ze zmniejszeniem objętości tłuszczu nikt nie usunie lub potrzebują innej interwencji. Tak, że za pomocą tej metody należy podchodzić rozsądnie.

W kosmetologii opracował różne techniki, różne profesjonalną linię kosmetyczną. Są przeszkoleni, aby wykonać procedurę i bez treningu jest to niemożliwe, to otnostitsja i stosowanie kremów antycellulitowych, które powinny odebrać kosmetyczka, i okładów i wszystkich innych metod cellulitu. Jeśli ktoś posiada glikolowy skórka na przykład, nie może dokonać peelingu z kwasami owocowymi, jeśli nie przeszedł specjalizacji. Nawet dieta powinna wyznaczyć dietetyka, jak odbywa się to biorąc pod uwagę charakterystykę pacjenta i przeciwwskazania. W związku z tym, jedna rzecz pozostaje: na wizytę u specjalisty, a on wybrać program, który jest niezbędny dla ciebie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Kołatanie sercaKołatanie serca
KichanieKichanie
Amerykanie nie pomaga schudnąć nawet prawaAmerykanie nie pomaga schudnąć nawet prawa
OślepiającyOślepiający
Brytyjski dietaBrytyjski dieta
Czerwone różowe plamy, pokrzywka wysypka skórna @Czerwone różowe plamy, pokrzywka wysypka skórna @
Posiew moczuPosiew moczu
Ciśnienie tabletki w czasie ciążyCiśnienie tabletki w czasie ciąży
Masaż CupMasaż Cup
Upadki memberUpadki member