DuranHedt.com

Mezoterapia

Mezoterapia - wstrzyknięcie inwazyjną procedurą, która jest powierzchowne wprowadzenie specjalnej leku, których skład zależy od wykonywanego zadania. Głównymi zaletami tej procedury można zidentyfikować długo zachowanie otrzymanego wyniku, natychmiastowe działanie, łatwość obsługi i dostarczania składników odżywczych bezpośrednio do miejsca przeznaczenia.

Mezaterapiya dzieje się następujące typy:

 • Od użytego sprzętu: Sprzęt i instrukcji;
 • Na wykorzystaniu obszarach: estetyczny i medyczne (kliniczne);
 • Na zastosowaniu leków: leki i suchym mezoterapii (Drugs-free dla Pistrou);
 • Jako stosowanych leków: mezoterapii pomocą gazów fitomezoterapiya, biomezoterapiya homeopatyczne mezoterapii alopatyczny mezoterapii;
 • W głębi leków administracji: intramuskulyarnaya, naskórka, skóry właściwej-naskórka, skóry właściwej głębokim, powierzchownej skórę, naskórka mieszany.
 • Do oddziaływania na organizm: lokalnym, lokoregionalnego ogólnoustrojowe sumie.

Wskazania do mezoterapii:

 • Różne typy bólu przewlekłe oraz ostre, psychogenny, angiogenne neurogenny, samoticheskie;
 • Różne typy i stopnie zapalenia: proliferacyjna, krwotoczny, ropne, wysiękowego;
 • choroby skórne: znaki grawitacyjne opadanie powiek, zmarszczki, zmiany związane z wiekiem, stretch, trądzik, Zaburzenia barwnikowe, cellulit, grzybica paznokci, łysina, blizn patologicznych (bliznowców zanikowe zainfekowany);
 • choroby naczyniowe: Każdy zaburzeń mikrokrążenia, trądzik różowaty, angiopatii cukrzycowej, miażdżyca tętnic, przewlekłe niewydolność żylna, phlebeurysm i in.,;
 • Choroby laryngologiczne, zaburzenia metaboliczne, ginekologicznych, brzucha i wiele innych, w ostatnich miesiącach ciąży, przyjmować antybiotyki reakcje alergiczne na stosowane narzędzia.


Podobnie jak w przypadku jakiejkolwiek innej procedury, istnieją pewne dla mezoterapii Przeciwwskazania. Absolutnych przeciwwskazań obejmują nowotwory w miejscu zakażenia, patologicznego lęku zastrzyków, hemofilii (przy pomocy technik głębokie wprowadzenie igły i uszkodzenie naczyniowe). Przeciwwskazania względne dotyczą zasadniczo skutki uboczne i przeciwwskazania dla tych leków, które są podawane w mezoterapii.

powikłania

Oslozhenenija w wyniku tej terapii są bardziej narażone na niekorzystne zdarzenia lub skutków ubocznych, ponieważ technika ta jest zastrzyk i inwazyjne. Wśród nich, ból, krwawienie i krwawienie, lekodermii i rumień. Powikłania występują, zazwyczaj ze względu na naruszenie zasad antyseptyki i jałowy, niekompetencja medyczny, samoleczenie, łamanie metod, technik i zasad podawania leków, stosowanie substancji, które nie są dopuszczone do użytku medycznego, jak również niewłaściwy rodzaj medycyny.

Mezoinzhektor - specjalny pistolet cyfrowy, który jest używany z sprzętowym mezoterapii. Reguluje głębokość i częstość podawania, ilość podawanych środków. Mezoinzhektor pozwala pozwala leki podawane na tyle blisko siebie, a to jest ważne - praktycznie bezbolesny. Lekarz wykonując procedurę, tylko trzyma pistolet i monitoruje stan pacjenta.

Mesodissolution - rodzaj mezoterapii. Jedyna różnica tkwi w składzie leków podawanych. Kiedy używane do przygotowania specjalnego Mesodissolution koktajl na bazie wody i narkotyków. komórki tłuszczowe wchłonąć w wewnętrznej spadek ciśnienia memban komórek tkanki tłuszczowej, a następnie ich zniszczenie.

Mezoporatsiya - procedura, która opiera się na jednoczesne korzystanie mezoterapii (przy użyciu specjalnego mezorola) i elektroporacji (promieniowanie elektromagnetyczne). Dzięki tej metodzie, igła jest używany, nie ma odczucie bólu.

Co do zasady, mezoterapia kurs składa się z 3-10 sesji, określona przez lekarza prowadzącego w oparciu o konkretnej choroby. Częstotliwość zabiegów, jak również efekt mezoterapii i czasu trwania osiągniętych wyników jest ściśle indywidualne. Drugi kurs jest zazwyczaj zaleca się nie wcześniej niż w roku i pół.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jet peelJet peel
Ericson LaboratoireEricson Laboratoire
GuinotGuinot
Zmarszczki wokół oczuZmarszczki wokół oczu
Cienkie włosyCienkie włosy
FilorgaFilorga
Bernard CASSIEREBernard CASSIERE
NaskórekNaskórek
TeosyalTeosyal
Atrofia skóry (otwór, zagłębienie skóry)Atrofia skóry (otwór, zagłębienie skóry)
» » » Mezoterapia