DuranHedt.com

Erozja

erozja To nazywa się wada nabłonek, który nie ma wpływu na warstwę tematu i błony podstawnej. Erozja występuje rany bez tworzenia żwacz, jest to charakterystyczne dla tej wady powierzchniowe wrzody. Przyczyny erozji skutek nieprawidłowej tłoczenia, co destrukcyjne, takich przykładów jest nadżerek- zapalnych i zwyrodnieniowych śluzówki - prowadzi to zwykle do erozja żołądka Nabłonek i powodować inne organy wykonawcze mogą być również działanie mechaniczne, które mogą prowadzić do otarcia na skórze.

Najczęściej dotyka erozji szyjki macicy, co w rezultacie daje ektopia nabłonek. Prawie połowa kobiet w wieku rozrodczym na przykładzie wiem co ektopia szyjki macicy, ale kobieta przez 40 lat, nie cierpią z powodu tej wady nabłonka. erozja szyjki macicy może wystąpić z kilku powodów: wykorzystanie hormonalne środki antykoncepcyjne, podrażnienie chemiczne lub mechaniczne szyjki obecność infekcji.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nadżerek: leczenie w domuNadżerek: leczenie w domu
Kiedy mogę zajść w ciążę po kauteryzacji erozji?Kiedy mogę zajść w ciążę po kauteryzacji erozji?
Leczenie nadżerek falami radiowymiLeczenie nadżerek falami radiowymi
Kruszyna świece z nadżerekKruszyna świece z nadżerek
HisteroskopiiHisteroskopii
Śluzowa wydzielina smugami krwi u kobietŚluzowa wydzielina smugami krwi u kobiet
Dysplazja szyjki macicy: Leczenie i profilaktykaDysplazja szyjki macicy: Leczenie i profilaktyka
NadżerekNadżerek
Co to jest kolposkopia szyjki macicy? Celem i wskazania do diagnostykiCo to jest kolposkopia szyjki macicy? Celem i wskazania do diagnostyki
Choroby szyjki macicyChoroby szyjki macicy