Flamidez

Opis spóźniona na 08.09.2015
- Nazwa łacińska: Flamidase
- Kod ATC: M02AA65
- Substancja czynna: Paracetamol + Serratiopeptidase sól potasowa diklofenaku, diklofenaku dietyloaminę mentol + salicylan metylu
- producent: Synmedic Laboratories (India)
struktura
Flamideza 1 tabletka zawiera składniki aktywne:
- paracetamol w ilości 500 mg;
- diklofenak potasu w ilości 50 mg;
- Serratiopeptidase w ilości około 15 mg;
- jak również dodatkowych komponentów.
1 g żelu zawiera:
- diklofenak dietyloamina w ilości 11,6 mg (odpowiednik 10 mg diklofenaku sodu);
- salicylan metylu Ilość 100 mg;
- mentol w ilości 50 mg;
- jak również dodatkowych komponentów.
Formularz uwolnienie
Tabletki i żelu.
Efekty farmakologiczne
Ma przeciwgorączkowe, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.
Farmakodynamiczne i farmakokinetyczne
Flamidez tabletek w jej skład zawiera paracetamol, Serratiopeptidase i diklofenak.
paracetamol Wpływa na ośrodek termoregulacji w podwzgórzu, hamuje produkcję prostaglandyny, a tym samym osiągnięcie środek przeciwbólowy i efekt przeciwgorączkowy lek.
Serratiopeptidase jest enzymem proteolitycznym wyizolowano z Serratia E55 - niepatogennych bakterii jelitowych. Ma działanie przeciwzapalne obrzęk, fibrynolizy i działa przeciwzapalnie. produkcja znieczulenie jest osiągnięty przez blokowanie amin o bolesnych miejsc zapalnych.
Serratiopeptidase wiąże się z alfa-makroglobulinę krwi w stosunku 1: 1. Ze względu na to aktywność enzymu jest utrzymywana i maskowane antygenowość. Serratiopeptidase (STF) stopniowo przenika do ogniska zapalnego. Gidroliziruya bradykininy, serotoniny i histamina STP zmniejsza poszerzenie naczyń włosowatych, kontrolowania przepuszczalności. STF zablokowany inhibitor plazminy, plazminę przez aktywację fibrynolizy.
Diklofenak ma przeciwreumatyczne, przeciwgorączkowe, antiaggregation, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Hamuje agregację płytek krwi, spowalnia szybkość biosyntezy proteoglikanów w chrząstce.
salicylan metylu zmniejsza stan zapalny.
Mentol ma działanie rozszerzające naczynia i przeciwbólowe. Promuje lepszą penetrację składników aktywnych przez skórę.
Flamidez zaleca się wyznaczyć wszystkie stany patologiczne obejmujące obrzęk.
wskazania
Flamidez przepisany łagodzenia bólu: pooperacyjny, ból pourazowy, reumatoidalne artretyzm, bóle stawów, bóle mięśni, kości i stawów, zapalenie zatok, Schorzenia dróg oddechowych, ropień przyzębia, zapalenie najądrza, zapalenie pęcherza, choroby zakaźne, górnych dróg oddechowych.
Żel przepisany zapalenie mięśni, skręcenia mięśni, rwa kulszowa, zmiany Oda, bóle mięśni i stawów, zapalenie kaletki, zapalenie ścięgna, etc.
Przeciwwskazania
Wrzodziejące uszkodzenia przewodu pokarmowego, zaburzenia tworzenia krwi o nieznanej etiologii, destrukcyjnych chorób zapalnych przewodu pokarmowego, astma oskrzelowa (Acetylo) ciąża.
Składniki nietolerancji leku. Nie używać do 14 lat.
skutki uboczne
GI: niestrawność, bębnica, anoreksja, naruszenie krześle, gastropatia na tle NLPZ, zaburzenia czynności nerek, wątrobie, zwiększenie aktywności aminotransferaz, śródmiąższowe zapalenie nerek, lek zapalenie wątroby.
Układ nerwowy: bezsenność, pobudzenie, zawroty głowy, zmęczenie, drażliwość.
i nadciśnienie, trombocytopenia, drgawki, skurcz oskrzeli, erytrodermia, alergia.
Wykorzystanie przewodnik Flamideza (Metoda i dawkowanie)
Tabletki Flamidez instrukcja obsługi
Do podawania doustnego, potrzebną ilość wody do picia.
dorośli: trzy razy dziennie 1 tabletka.
nastolatków: dwa razy dziennie przez 1 tabletki. Działanie przeciwbólowe zaobserwowano po upływie 2 godzin do 6 godzin.
Dzień nie może uzyskać więcej niż trzy tabletki.
Przebieg leczenia zależy od stopnia nasilenia choroby, konkretnego pacjenta.
żel
Jest on stosowany tylko zewnętrznie.
Bolesne miejsce stosuje się około 3 g żelu trzy razy dziennie.
Nie zaleca się więcej niż 2 tygodnie. Po zastosowaniu pożądane jest, aby umyć ręce.
przedawkować
Apetytu, niestrawności, bladość, nudności, zakłócenia układów wątroby i nerek, zaburzenia równowagi.
wymaga wprowadzenia adsorbentów, płukanie żołądka. Nie antidotum.
wzajemne oddziaływanie
Część paracetamolu leku wzmaga działanie pochodnych kumaryny (antykoagulanty) Zwiększa hepatoksyczność innych leków.
kolestiramin i maleje metoklopramid zwiększa szybkość wchłaniania paracetamolu. Przy jednoczesnym odbiorem etanolu zwiększa działanie hepatotoksyczne.
barbiturany antipirichesky zmniejszać działanie paracetamolu.
koagulantów Wydajność jest zwiększona przez Serratiopeptidase działania.
Diklofenak zwiększa poziom digoksyna, litu, doustne leki przeciwcukrzycowe pochodne chinolonu. Zwiększa to ryzyko krwawienia żołądkowo-jelitowego, podczas wykonywania hiperkaliemii glikokortykosteroid i moczopędne. Diklofenak zwiększa toksyczność cyklosporyna i metotreksat.
Warunki sprzedaży
Przepis nie jest wymagane.
warunki przechowywania
W dziećmi, w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni Celsjusza.
okres trwałości
Nie więcej niż dwa lata.
Przestrogi
Flamidez stosować ostrożnie w zaburzeniach niestrawności, zaburzenia czynności nerek, układu wątroby, chorób przewodu pokarmowego, po interwencji chirurgicznej, co porfirię, zastoinowa niewydolność serca, astma, osób starszych.
Flamidez zmniejsza prędkość reakcji psychomotorycznych wpływają do prowadzenia pojazdu.
analogi Flamideza
Recenzje Flamideze
Pigułki i żel są szybkie i skuteczne, przeciwbólowe i zmniejszyć stan zapalny.
Negatywne opinie o Flamideze zawiera komentarze dotyczące skutków ubocznych.
Cena Flamideza gdzie kupić
Lek sprzedawany jest głównie na Ukrainie.
Tabletki stopy Flamideza № 10, a żel jest około 40-50 hrywien.