DuranHedt.com

Pozbycie się cellulitu w domu

Pomysł co cellulit jest każda kobieta, niezależnie od wieku. Taka świadomość jest związana z rzeczywistym problemem w postaci „skórki pomarańczowej” na obszarach problemowych w większości płci pięknej.

cellulitisPonadto, większość kobiet stara się znaleźć odpowiedź na ich główne pytanie - Jak skutecznie pozbyć się cellulitu zawsze?

Spróbuj zrozumieć, jak dużo czasu, przez co oznacza i jak szybko pozbyć się cellulitu w domu bez szkody dla zdrowia.

Jak pozbyć się cellulitu w domu?

Cellulit - wyłącznie problem kobiet i może wystąpić w każdym wieku, niezależnie od wzrostu i masy ciała. Problem cellulitu więcej nie dotyczy ilości tłuszczu i jego rozprzestrzeniania się w postaci guzków w luźnej tkance podskórnej pod wpływem estrogenu. dlatego wychudnąć i pozbyć cellulit  - to nie jest całkiem to samo.

Wiele kobiet zadać pytanie, i czy, a jeśli tak, to jest możliwe, jak pozbyć się cellulitu w domu, bez korzystania z usług specjalistów? Tak, można. Najważniejszą rzeczą, którą należy zrobić w trakcie realizacji planowane - jest „budzić” metabolizm i powoduje, że organizm do rozbicia tkanki tłuszczowej.Pierwsze zalecenie skierowane jest do pełnych kobiet: pozbyć się cellulitu na nogach, a także inne części ciała jest możliwe tylko po zmniejszeniu masy ciała. Równolegle z tym, należy przeprowadzić skomplikowane anty cellulitis. To właśnie z tego punktu, aby rozpocząć dla kobiet z prawidłową masą ciała, ale mają cellulit.

Umownie wyróżnić egzogennych i endogennych sposobów na pozbycie się cellulitu. Pierwsza grupa obejmuje wszystkie metody, które są stosowane zewnętrznie: gimnastyka, okłady, używać kremów i innych.

Druga grupa obejmuje sposoby oddziaływania na część ciała, na przykład specjalne dodatki żywieniowe (suplementy, herbaty), dieta i inne.

Od czego zacząć:

 • Jeść naturalne, wysokiej jakości żywności niskokaloryczne często iw małych porcjach. Picia dziennie przez co najmniej 2 litrów wody;
 • „Rozruch obszarów problemowych” z zastosowaniem przeciwciał anty-cellulit odzieży - spodenki, pas, itp.;
 • Rzucenie palenia, picia alkoholu i mocnej kawy;
 • Użyj antycellulitowe kremy, które w połączeniu z wysiłkiem fizycznym znacznie wyeliminowania cellulitu. Ważne: Aby upewnić się, że efekt był zauważalny Zaleca się regularne, długotrwałe stosowanie takich środków;
 • Stosuje się raz w tygodniu na obszarach problemowych zarośla, które można przygotować samemu. Jeden przepis: zmieszać w równych proporcjach z miodem i mieloną kawą, każdy olej roślinny. Nałożyć peeling na ruchach obszary problemowe masażu, a następnie przemyć i nasmarować krem;
 • Wykonać masaż próżniowy lub samo-masaż podczas nakładania i wcierania kremu;
 • Z domu środków skutecznych przeciw antycellulitowy natryskiem, którego działanie jest odzwierciedlone we krwi wypełniania tkanek, a tym samym na metabolizm.

Cellulit po porodzie Będzie to mniej zauważalne, jeśli nie powyższe zalecenia dla 2 - 4 tygodni.

Ćwiczenia na cellulit

Aktywność fizyczna - jeden z najbardziej skutecznych sposobów, w których można pozbyć się cellulitu. Jest to przydatne na co dzień i skutecznie przeprowadzić obciążenie beztlenowego w postaci jogging, szybki marsz, i inne.

Jeśli zauważalnego cellulitu na papieża, w jaki sposób pozbyć się go poprzez ćwiczenia? Eksperci zalecają robić dzień tylko kilka ćwiczeń i w ciągu kilku tygodni będzie widać różnicę:

 • Skok wzwyż, z 50 razy;
 • Przysiad z płaską się od podpory na ścianie, z 30 razy;
 • Twist „pedał rowerowy” leżącej 50 razy;
 • Wykonaj nogami „nożyczki” ćwiczenia w pozycji leżącej przez 30 razy;

Równolegle z pośladkami pojawia skóra cellulit na udach, jak się pozbyć od niego, i za to, co razem? Z pomocą kompleksu tych samych ćwiczeń, jak w procesie ich realizacji wykorzystywane są mięśnie pośladków i ud.

W przypadku, gdy widoczny cellulit na brzuchu, to jest możliwe, aby pozbyć się przez obciążenie fizyczne:

 1. Cellulit na brzuchu jest skuteczne obręcz chcesz skręcić w talii, bioder codziennie co najmniej 20 minut;
 2. Unieś nogi prostopadle do podłogi 30 razy, natomiast w pozycji leżącej;

W pierwszych dniach trudno jest wykonać wszystkie ćwiczenia, dzięki czemu mogą one być zmieniane. Następnie, kiedy mięśnie przestać boleć, zmęczenie znika z ćwiczeń powinno być, aby ją zwiększyć, dodając nowe ćwiczenia.

Czy to możliwe, aby pozbyć cellulit w krótkim czasie, na przykład, jeden tydzień? Z każdym pożądania i działań towarzyszących siedem dni to zbyt mało, aby cellulit zniknął całkowicie.

Tak szybki sposób nikt jeszcze nie wymyślił. Ponadto tempo usuwania zależy nie tylko od podejmowanych działań, ale także od uruchomionego procesu (głównie wagi ciała). Jako minimum, należy przejść przez 2 - 4 tygodnie, tak że różnica była zauważalna. A więc zanim zgasić, aby pozbyć się cellulitu w ciągu ostatniego miesiąca, ważne jest, aby analizować swój styl życia, obecność szkodliwych czynników, stopień otyłości, aktywności fizycznej i odżywiania.Odpowiadając na pytania, czy to możliwe pozbyć się cellulitu - to na pewno powiedzieć, że tak, to jest możliwe, ale może ulec zmianie stylu życia, który obejmuje zastosowania się do powyższych zaleceń nieskomplikowanych.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Regen trzybiegunowe rfRegen trzybiegunowe rf
AlgodermiaAlgodermia
Vip liniaVip linia
CellulitisCellulitis
Rah-medicellRah-medicell
Cellulit. Jak sobie z tym radzić?Cellulit. Jak sobie z tym radzić?
Masaż CupMasaż Cup
UltrashapeUltrashape
ThalgoThalgo
BalneoterapiaBalneoterapia
» » Pozbycie się cellulitu w domu