DuranHedt.com

Duże pośladki

duże pośladki

duże pośladki, zazwyczaj utworzony przez nadmiar tłuszczu w tej dziedzinie, a zwykle w połączeniu ze zwiększeniem wagi. Jednak krzywego pośladki mogą spotkać się i mają dość szczupłe kobiety, jako cecha ich indywidualnych kształtów. Dlatego główne „roszczenia” właściciele dużych pośladków mają mniej wspólnego z ich wielkości, ale o formę i wygląd: cellulit, zwiotczenie, zmiany w dolnych konturów ciała. Zmniejszenie rozmiaru i kształtu korekty pośladków może być przeprowadzony przy użyciu technik sprzętowych (Miostymulacja elektrolipoliz, LPG-masaż kriolipoliza, kawitacji i innych). Albo chirurgii plastycznej (liposukcja, szelki).

duże pośladki

Smukła talia, brzuch elastyczny zaprojektowany i pośladki dokręcone - przez cały czas, piękne ciało było źródłem dumy i marzeń. Pośladki jak zawsze była przedmiotem szczególnej uwagi, wzrok. W związku z tym, wszelkiego rodzaju pogorszenie w obszarze pośladków natychmiast staje się oczywiste. Wraz z wiekiem, ta część ciała jest w trakcie znaczących zmian: mogą pojawić się zbędne tkanki tłuszczowej w „bryczesy”, na pośladkach. Większość kobiet i mężczyzn w towarzystwie różnych zmian związanych z wiekiem: skóra jest rozciągnięta i zwiotczenie pośladków w dół. Ta projekcja zakłócony pośladki stracił estetyczny kontur dolnej części ciała.

Duże pośladki są „obszar problem” wielu z płci pięknej. Powodem tego może być dziedziczne, zaburzenia hormonalne, a także niewłaściwa dieta i siedzący tryb życia. Zmniejszenie objętości pośladki kobiet nie jest łatwe ze względów fizjologicznych. Ilość tłuszczu w pośladki u pacjentów z prawidłową masą ciała kobiety może być inna niż mężczyzn przez prawie 3 razy.

Komórki tkanki tłuszczowej pośladków i ud mają małą liczbę receptorów dla wielu substancji biologicznie czynnych, które są uzyskiwane w procesach biochemicznych prowadzących do spalania tłuszczu. Dlatego, pośladki i uda zmniejszają swoją objętość w ostatnim kolei i schudnąć tylko do pewnej wielkości, mimo diety i ćwiczeń fizycznych. Ale przyrost masy ciała jest najbardziej zauważalne od razu na pośladkach i udach.Wyniki w dużym spadku wolumenu pośladków można osiągnąć poprzez zmianę diety, stylu życia lub ćwiczenia. Gdy te metody nie pomagają, można włączyć do korekcji plastycznej pośladków.

Sposoby zmniejszenia objętości dużych pośladków

Korekcja tworzyw sztucznych o dużych pośladków prowadzi się w obecności nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolopoyasnichnoy, nadyagodichnoy i podyagodichnoy oblastyah- involutive zmiany pośladka (jeżeli zmiany związane z wiekiem Po 50 latach, w wyniku urazu, choroby), który przejawia się w naruszenie troficznych skóry, mięśni i tkanki tłuszczowej, zmniejszając ton - napięcie i spadły (ptozy).

Zmniejszenie ilości dużych pośladki działają poprzez zabieg - metoda usuwania próżniowego nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej, po ich zniszczenia (mechaniczna lub ultradźwięków). Z pomocą liposukcji może usunąć tłuszcz w obszarach, które nie pracowały z zajęć sportowych (na przykład w górnej części pośladków).

Przed przeprowadzeniem jakichkolwiek Estetycznej pośladki przy wyborze rodzaju korekty jest ważne, aby ustalić stopień elastyczności skóry i jej obecności w nadmiarze. U młodych pacjentów z elastycznością skóry wystarczająco dobry z liposukcji.

w pośladki liposukcja jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Operacja trwa około 1,5 godziny. Mikroprzerwy do (5 mM) dodaje się do szczególnego rozwiązania „Refiner” tłuszcz i zapobiega utracie krwi. Następnie tłuszcz jest usuwany (zasysane) pompę próżniową za pośrednictwem cienkich cewników metalu. Na leczonym obszarze to tylko niewielka warstwa tłuszczu, wygładza szorstkość skóry i kontur ciała. Na nacięć stosowanych szwy kosmetyczne, które dodatkowo rozpraszają. Podczas liposukcji ultradźwiękowej wykorzystanie ultradźwięków do niszczenia tkanki tłuszczowej. Okres rehabilitacji wynosi 3-4 tygodni, podczas których zaleca się nosić specjalne ubranie kompresji, zakazuje jacuzzi, łaźnie parowe, sauny, ciężkiego wysiłku fizycznego.

Kiedy zmiany związane z wiekiem lub po wielkim utraty wagi i tkanki skóry, zwłaszcza na pośladkach, spadły ton, stają wiotki, zrelaksowany, obserwowano ich spadaniu (opadaniem) na dole. W tym przypadku, trzymając pośladki podnieść w celu usunięcia nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej podstawowych pośladki.

Jeżeli ponowna regulacja duże pośladki często z ich górną powłoką usuwa znaczącą część - na wymiar pionowy 14 cm lub więcej. Dolnym obszarze pośladków naprężony pionowo w górę, w pełni prostowania fałdy skóry u dołu. Nacięcia zszywa szew kosmetyczny. Czas pracy około 3 - 3,5 godziny. Na trzeci dzień po zabiegu można myć pod prysznicem. Jeśli liposukcja w pokrewnych dziedzinach nie są wykonywane, nie nosić odzieży uciskowej. Już następnego dnia, to wolno siedzieć (w tym prowadzenie samochodu). Znajduje się w naturalnych fałdach szwy pooperacyjne są prawie niewidoczne w 6-8 miesięcy.

Duże pośladki wyciąg może znacznie poprawić swoją formę, aby nadać atrakcyjny wygląd. Wydłużonych rozłożonej pośladków bardziej podwyższone i zaokrąglone.

Zastosowanie w chirurgii plastycznej na pośladkach nowoczesnych technologii, techniki minimalnie inwazyjne edoskopicheskoy technologia daje zazwyczaj bardzo dobre rezultaty i pomaga tworzyć piękne pośladki, stonowanych, elastyczna.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
CellulitisCellulitis
TłuszczakomięsakTłuszczakomięsak
Maya urodyMaya urody
Małe pośladkiMałe pośladki
FreezefatFreezefat
Badanie palpacyjne prostatyBadanie palpacyjne prostaty
Kości ogonowej siniakKości ogonowej siniak
Ból i krew po oddaniu stolcaBól i krew po oddaniu stolca
Złamanie kości ogonowejZłamanie kości ogonowej
25% Rosjan chce zwrócić się do chirurga plastycznego25% Rosjan chce zwrócić się do chirurga plastycznego