DuranHedt.com

Emigraf - nowe narzędzie diagnostyczne patologie onkologiczne

Emigraf - nowe narzędzie diagnostyczne patologie onkologiczne

Oddział zainteresowanego z rozpoznaniem chorób człowieka poprzez analizę promieniowania elektromagnetycznego w zakresie milimetra organizmu medycyny, stał się bardzo pomyślny rozwój wraz z pojawieniem się urządzeń zdolnych do nagrywania Pola elektromagnetyczne niezwykle niskie napięcie. W znacznym stopniu przyczyniają się również wyniki badań naukowych nad podstawami teoretycznymi promieniowania i komórki organizmu ludzkiego w zakresie milimetra elektromagnetycznego. Określenie biologicznie istotnych długości fal milimetrowych mogą rozwijać wyrobów medycznych do diagnostyki na podstawie analizy struktury subtelnej sygnałów elektromagnetycznych.

Medycyna Praktyczna preferuje bezkontaktowych metod diagnostyki zmiany, bez niekorzystnego oddziaływania promieniowania na organizm człowieka. Do tej pory nie wszystkie praktycznie stosowane sposoby spełnienia tego wymogu. Szeroko stosowane metody radiografia, diagnostyka USG, jądrowy rezonans magnetyczny, radiometria Są ekspertami i ich skuteczność w dużej mierze zależy od lekarza mającego odpowiednie kwalifikacje. W związku z tym wyraźny interes jest rozwój i doskonalenie bezdotykowe urządzenia diagnostyczne, w stanie rejestrować bardzo słabe promieniowanie elektromagnetyczne ludzkich komórek z patologicznymi zmianami.

Kompleksowe rozwiązania techniczne, na podstawie sposoby biernego położenia w przedziale długości fal milimetrowych, co umożliwia rozpoznanie strukturę zdrowych i chorych komórek ludzkich, szybkie określenie w celu określenia przyczyn szkód zaimplementowany w unikalnej aparatury medycznej diagnostyce 'Emigraf”. Za pomocą tego urządzenia badanego przez wyraźnego rozpoznania raka u kobiet rak piersi.Jest to częsta choroba ma wysoką śmiertelność z powodu przedwczesnej identyfikacji patologii. Powszechne wprowadzenie tego instrumentu jest bardzo pouczające w praktyce medycznej wczesnego rozpoznania objawów pierś rakowatość kobiety zmniejszy śmiertelność związaną z tą chorobą.

Medycyna szybki narzędzie diagnostyczne jest bardzo wrażliwy odbiornik z anteną do odbioru promieniowania elektromagnetycznego o długości 5,0 mm, dwa kanały prostopadłe polaryzacji. Do analizy widma elektromagnetycznego o wybranej długości fali działania maksymalnej absorpcji przez warunki panujące wewnątrz cząsteczek tlenu. Jest to charakterystyczne dla lokalnych struktur rozpoznawania komórek nowotworowych zwykle funkcjonowanie komórki jest inna niż rak znacznie zmniejszonej zawartości tlenu.

Monitorowania sygnałów elektromagnetycznych przeprowadza się w ściśle określonych punktach ciała odpowiadającego projekcji narządów i tkanek uczestniczących w realizacji kancerogenezy u pacjentów z rakiem piersi u kobiet (w rzucie piersi, nerki, jajnika, tarczycy, wątroby, śledziony, macicy).

Próby w urządzeniu w grupach kontrolnych pacjentów z histologicznie potwierdzonym raka piersi diagnozy w fazie wstępnej wykazało niewielki odsetek błędów pierwszego i drugiego rodzaju (8% i 14%), czułość diagnostyczną 92% i pozytywną przewidującą wartość równą 87%. Wyniki pokazują, że opracowane narzędzie diagnostyczne do badań medycznych szybkich (łącznie z masą) umożliwia wysoką niezawodność w celu wykrycia we wczesnym stadium rak piersi kobiet.

Otrzymano stosując opracowany informacji urządzenia o szczegółach ludzkich parametrów pola elektromagnetycznego w zakresie milimetra, gdy ukierunkowujące inne nowotwory przesądza kierunku dalszych badaniach nad rozwojem bezstykowego pasywne metody diagnostyczne.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
RobakiRobaki
SmartLipo MPX (Cynosure)SmartLipo MPX (Cynosure)
Terapia mikrofalowa (terapia mikrofalowa)Terapia mikrofalowa (terapia mikrofalowa)
EtnonaukiEtnonauki
Nerki biopsjiNerki biopsji
OślepiającyOślepiający
MagnetoterapiaMagnetoterapia
Tomografia komputerowa nerekTomografia komputerowa nerek
AstenozoospermiaAstenozoospermia
Gdzie zrobić zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej i Flyurografiya i ile to kosztuje?Gdzie zrobić zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej i Flyurografiya i ile to kosztuje?
» » Emigraf - nowe narzędzie diagnostyczne patologie onkologiczne