DuranHedt.com

Ultrapulse

UltraPulse laser od firmy Lumenis - jeden z najnowszych (na koniec 2012 roku) urządzeń stosowanych do ablacji frakcyjnej i tradycyjnej nawierzchni. Jest to jeden z najpotężniejszych istniejących laserów CO2 i jedynym urządzeniem pracującym w trybie ultraimpulsnom. 

UltraPulse dziś jest jednym z najbardziej popularnych na świecie lasera frakcyjnego do zabiegów odmładzania skóry kardynała i korekcji deformacji blizny. Rozwijające się przedsiębiorstwa, UltraPulse, Lumenis posiadają unikalną kombinację cech niespotykanych w żadnym innym laserem CO2:

  • Duża moc promieniowania - 60 W (240 W mocy szczytowej w tkance)
  • Ultrakrótkich czas impulsu - 0,1 ms.

UltraPulse pozwala: poluchat drastycznych wyników odmładzania, wygładzając głębokie zmarszczki i blizny (w tym grubego oparzenie) tylko jeden protseduru- zmniejszyć ból pacjenta jest znacznie mniejsza niż w przypadku jakiegokolwiek innego CO2-lasera, dla większości z najbardziej inwazyjnych procedur nie jest wymagane, aby zrobić ogólny okres anesteziya- krótszy rehabilitacja ponad 2-krotnie w porównaniu do tego, kiedy działa na innych urządzeniach.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Mcl- 30 (Asclepion)Mcl- 30 (Asclepion)
AsclepionAsclepion
Teosyal głębokie zmarszczkiTeosyal głębokie zmarszczki
KwantKwant
AlumaAluma
CandelaCandela
Restylane niezbędnaRestylane niezbędna
CollostCollost
MatisseMatisse
Dot (deka)Dot (deka)
» » Ultrapulse