DuranHedt.com

Zeltiq

Firma Zeltiq Aesthetics, założona w 2005 roku, na podstawie badań naukowych, rozwoju i utrzymywania procedur redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej. W 2009 r. ZELTIQ stać się przełomem w dziedzinie innowacyjnych technologii non-chirurgicznym usunięciu złogów tłuszczu. KRIOLIPOLIZA (rozbicie tkanki tłuszczowej poprzez chłodzenie) - nowość w serii innowacyjnych rozwiązań z Massachusetts General Hospital i Harvard University. Zespół naukowców, oparta na opatentowanej technice i badaniach klinicznych na setki patsien minutę, wykazano, że komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na zimno, w przeciwieństwie do innych tkanek otaczających. Technologia ta tworzy urządzenie tworzenie ZELTIQ.

Zeltiq (Pleasanton Zeltiq estetyki, USA) - innowacyjne urządzenie dlyakriolipoliza - nieinwazyjny lokalne zmniejszenie tkanki tłuszczowej przez sterowane chłodzenie.

Zeltiq jest wykorzystywany w centrach urody i fitness apparatnoykorrektsii figur - zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej w obszarze talii, brzucha, bioder, pleców, ramion. Zeltiq Urządzenie jest wyposażone w dwa typy vakuumnyhnasadok - duże i małe są wykorzystywane w zależności od stref razmeraobrabatyvaemyh. Aplikator podciśnienia opiera się fałd tłuszczu i ohlazhdaetee po obu stronach między płytkami kontaktowymi. Aplikatory Zeltiq obespechivayutmnogostupenchatuyu ochrony skóry ze względu na przyssawce, hermetycznie wyraźnie kontrolować parametry chłodzenia programowalnych. W rezultacie, w prawo protsedurykriolipoliza Zeltiq w ciągu 2-4 miesięcy, wywołane apoptozę ifagotsitoza tkanki tłuszczowej, powodując zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej o 25%, a grubość fałdy - centymetr lub więcej.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
SmartLipo MPX (Cynosure)SmartLipo MPX (Cynosure)
Fat necrosis piersiFat necrosis piersi
Duże pośladkiDuże pośladki
BioimpedancjiBioimpedancji
Gentleyag (kandela)Gentleyag (kandela)
Skóry i tłuszczu fartuchSkóry i tłuszczu fartuch
Rah-medicellRah-medicell
Gentlelase (kandela)Gentlelase (kandela)
FreezefatFreezefat
UltrashapeUltrashape
» » Zeltiq