DuranHedt.com

Zatkany nos jest teraz oddychać

Zatkany nos jest teraz oddychać

Naukowcy stworzyli nowe, ekscytujące urządzenie, które może mieć apel do osób cierpiących na przewlekłe zapalenie zatok(Zapalenie zatok jednego lub więcej). Do tej pory, liczba osób żyjących z zapaleniem zatok, nawet nieświadoma jego obecności, stale odpisywania obrzęk i katar złej pogody, przeziębienia itp Tymczasem naukowcy dokonali znaczącego przełomu w leczeniu tej choroby, dając światu nowy wynalazek, których wyniki zostały opublikowane w czasopiśmie badawczej z szacunkiem na całym świecie - Międzynarodowe Forum Alergologii i Rynologia. Implant wielkość nie przekracza wielkości ziarenka ryżu, jest ustawiona przez chirurga pod skórę przez kilka minut, a po zakończeniu ich działań na własnych ustąpienia objawów.

Urządzenie STRESZCZENIE jest to, że produkuje niewielką ilość stopniowo stężony mometazonu - substancje, które znajduje się w spray lub krople do nosa.W ciągu miesiąca, po rozpoczęciu leczenia choroby, nieszkodliwe urządzenia i bezboleśnie rozpuszcza się w w surowicy krwi, następnie wydalane za pomocą nerek. Takie rozwiązanie w zwalczaniu zapalenia zatok jest szczególnie przydatna dla tych pacjentów, którzy próbowali już próbował pozbyć się ich choroby chirurgicznie. Jeszcze do niedawna pacjenci nie musieli wziąć niewielką ilość steroidy doustne aby zapobiec zatok zapalenie.

Jednak przyjmowanie takich leków w dużych ilościach i przez dłuższy czas prowadzi do wielu efektów ubocznych, takich jak przyrost masy ciała, łamliwości kości, rozwoju zaćma i trwałe różnice nastroju pacjenta. Wiązało się to z faktem, że aby dostać się do zatok, sterydy były przez długi czas, aby się do nich dostać. Nowy lek, czy raczej wynalazek jest w rzeczywistości, to rewolucyjne rozwiązanie, ponieważ ilość sterydów w nim czasami mniej, a są one dostarczane bezpośrednio do pożądanego miejsca, bez konieczności przechodzenia przez długi sposób.

napędzać - nazwa nadana do nowego implantu z zapaleniem zatok. Ostatnio lekarze zaczęli przeprowadzać pierwsze poważne badania nad wynalazkiem. Pięciu pacjentów wszczepiono pełną wersję, a kolejne 38 osób były manekiny. Zastosowanie tego urządzenia u pacjentów w ciągu pierwszych kilku tygodni obserwujemy znaczne zmniejszenie zapalenia zatok nosowych.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Lekarze znalazł nowy sposób leczenia zaburzeń neurologicznychLekarze znalazł nowy sposób leczenia zaburzeń neurologicznych
Mogę ogrzać nosa zatok?Mogę ogrzać nosa zatok?
Opracowali szybki test do wykrywania oznak autyzmu u dzieciOpracowali szybki test do wykrywania oznak autyzmu u dzieci
Seks sprawia, że ​​ludzie mądrzejsiSeks sprawia, że ​​ludzie mądrzejsi
Ujawniono tajemnicę łysinąUjawniono tajemnicę łysiną
Nanotechnologia w medycynie rosyjskiejNanotechnologia w medycynie rosyjskiej
Naukowcy stworzyli sztuczne serceNaukowcy stworzyli sztuczne serce
Ślina do oznaczania glukozyŚlina do oznaczania glukozy
UltrashapeUltrashape
Trudności w oddychaniu nosowymTrudności w oddychaniu nosowym
» » » Zatkany nos jest teraz oddychać