DuranHedt.com

Fukortsin

fukortsinZdjęcia leku

Opis spóźniona na 05.05.2014

  • Nazwa łacińska: Fucorcin
  • Kod ATC: D08AD
  • Substancja czynna: Kwas borowy (kwas borowy)
  • producent: FarmFabrika Kirov, Jarosław Pharmaceutical Factory, Moskwa FarmFabrika. Wszyscy producenci znajdują się w Rosji.

fukortsinom skład

Procent leku obejmują: kwas borowy - 0,8% rezorcyny - 7,8% aceton - 4,9%. Składnik pomocniczy służy fenolu.

Formularz uwolnienie

Lek jest odprowadzany w postaci roztworu w fiolce z 10 do 25 ml. Każdy z nich jest zapakowany w karton.

Efekty farmakologiczne

Łączony środek do stosowania zewnętrznego. Rozwiązanie ma fukortsinom przeciwbakteryjny i efekt grzybobójczy. Dlaczego używać rozwiązanie - można znaleźć w sekcji "świadectwo”.

Farmakodynamiczne i farmakokinetyczne

Fukortsin co to jest? Lek jest rodzajem płynu. Rozwiązanie ma ostry zapach fenol (Specjalny zapach guasz). Ze względu na ciemnoczerwony kolor, który stanowi syntetyczny barwnik magenta, lek jest czasami nazywany „Malowanie Castellani”.

Co to jest Castellani ciecz? Jest to również w rzeczywistości, inna nazwa leku. Najbardziej wygodny w użyciu zmodyfikowanej formy fukortsinom - bezbarwna farba Castellani, która ma podobne efekty, ale nie plamią tkanki przylegających do czerwonego. Bezbarwna ciecz Castellani może wystąpić nazwano roztwór B. Castellani Geth

Po kontakcie ze skóry i błon śluzowych występuje przemijające uczucie pieczenia, co wynika przeciwbakteryjny, środek dezynfekujący i działanie przeciwgrzybicze.

Wskazania fukortsinom (obszar docelowy)

fukortsinom aplikacja pod nadzorem lekarza prowadzącego pozwala skutecznie walczyć grzybicze i mikrobiologiczne zmiany skórne i błon śluzowych. Z tego, co wykorzystywane Fukortsin:

na streptodermii Rozwiązanie pozwala szybko zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby, stosując leki we wczesnych stadiach.

zgłoszenie opryszczka: Suszenie i dezynfekujące leku pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji bakteryjnej i promuje szybkie gojenie się ran z opryszczką.Po wysuszeniu roztwór może być dalej stosowane do kremów nawilżających i balsamów. Dlaczego i co jest potrzebne maść: ze znacznym wysuszeniu skóry po intensywnym leczeniu roztworem dezynfekującym może nawilżają obszary problemowe.

Stosowanie u dzieci jest możliwe jedynie po konsultacji z pediatrą.

Więc, co lek jest potrzebny: w leczeniu skóry i zapobiega zakażeniu.

Przeciwwskazania

Leki bez recepty nadwrażliwości fenol, kwas borowy, rezorcyny. Zbyt rozległe nakładania roztworu na skórę, ze względu na ryzyko zatrucia, fenol, który jest pokazany zaburzenia układu oddechowego, osłabienie, zawroty głowy, chwiejność ciśnienie krwi, upadek.

skutki uboczne

Szybko przechodząc pieczenie i ból w obszarze aplikacji. Lek jest w stanie zabarwić skórę w kolorze czerwonym, dlatego rozwiązanie otrzymała inną nazwę - Red zieleń brylantowa.

Jak opróżnić fukortsin ze skórą? Soi niż prania leku nie zostało rozwinięte, ale daje dobre działanie mieszaniny amoniaku i nadtlenku wodoru. Wymazać lek może być trudne. Peeling skóry opisane bardziej szczegółowo w następnej sekcji.

Wykorzystanie przewodnik fukortsinom (Metoda i dawkowanie)

Castellani zaleca płyn dozowany z użyciem szklanego pręcika lub watą 2-4 razy dziennie. maść nawilżająca można zastosować po wysuszeniu roztworu. Instrukcje dotyczące roztworu fukortsinom zawiera wskazanie, że płyn barwi skóry w określonym kolorze czerwonym i trudno zmyć. Instrukcja użytkowania dla dzieci jest taka sama jak dla nauczania dorosłych.

fukortsin na ospa wietrzna To może skutecznie radzić sobie z krostami i promuje szybkie gojenie się ran. Ospa wietrzna u dzieci zaleca się codzienne przetwarzanie nowych zmian.

Co jest lepsze: Fukortsin lub Zelenka ospa?

Oba rozwiązania mają działanie przeciwbakteryjne i fukortsin dodatkowo ma działanie przeciwgrzybicze. Czy to możliwe, aby rozmaz lekarstwo ospę? Tak, antyseptyczne nowy podsypany celu zapobieżenia zanieczyszczeniu drobnoustrojami ran, grudek i zapobiega powstawaniu blizn na skórze. Podczas prania po wietrznej obrobionej powierzchni skóry, z odcień czerwony woli roztworu nadtlenku wodoru. Co jeszcze umyć Fukortsin skórę: nie ma pozytywne opinie Wykorzystanie kwas salicylowy do tych celów.

przedawkować

Przypadki nie są zarejestrowane w praktyce medycznej, a nie są opisane.

wzajemne oddziaływanie

Może być stosowany razem z innymi lekami.

Warunki sprzedaży

Bez recepty.

warunki przechowywania

Butelki muszą być chronione przed światłem i wilgocią.

okres trwałości

24 miesiące.

Przestrogi

Niedopuszczalne nałożenie roztworu na rozległe obszary skóry. Lek może być używany do zapalenie jamy ustnej, ale jako spot-on wrzody i erozja, i nie spłukać. Obecnie istnieje wiele leków na zapalenie jamy ustnej: Efizol, metrogil, Ingalipt.

fukortsinom analogi (ciężkie, wskazane)

Dopasowuje poziom kod ATC 4-cia:
  • kwas borowy
  • pasta Teymurova

analogi strukturalne To nie został opracowany. Lek Zastępca: dowolny roztwór, który zawiera środek przeciwgrzybiczy, działanie przeciwbakteryjne (jodu, zieleń brylantowa, alkohol).

noworodki

Dla noworodków Fukortsin mogą być wykorzystywane do przetwarzania grzybicze skóry i zmian bakteryjnych. Recenzje dla noworodków: Lek efektywnie radzić sobie z wrzodami nadżerek i pęcherzyków.

W czasie ciąży i laktacji ()

fukortsin na ciąża Nie badano, ale może być stosowany do wskazań lekarza prowadzącego, który oceni ryzyko i potencjalne korzyści z zastosowania rozwiązania. Nie zaleca się stosowania laktacja.

Opinie Fukortsin (widok ogólny)

Medyczne fora i portale zawierają tylko pozytywne opinie w sprawie tego leku. Lek ma znaczący wpływ grzybobójczy, który umożliwia przypisanie Fukortsin grzyb paznokci. Recenzje wskazują na dobrą tolerancję i wysoką skuteczność leku.

Fukortsin ceny, gdzie kupić

Ciecz Castellani Cena zależy od kraju i regionu. Na przykład, bezbarwny fukortsin kupić w Moskwie możliwe jest w cenie 20 rubli. Cena waha się od roztworu fiolkach. maść cena nie jest wskazane, ponieważ lek można kupić tylko w postaci roztworu. Ile jest lekiem w Twoim mieście, prosimy o kontakt z sieci aptek.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pasta salicylowy cynkuPasta salicylowy cynku
MenovazinMenovazin
Vizin czyste rozdarcie instrukcja obsługiVizin czyste rozdarcie instrukcja obsługi
RivanolaRivanola
Kropel amoniaku anyżKropel amoniaku anyż
KatalinKatalin
RezorcynyRezorcyny
Siarczan cynkuSiarczan cynku
KapsiolKapsiol
Czteroboran sodowyCzteroboran sodowy