DuranHedt.com

Terapia kamień: znalezienie spokoju

terapia kamień: znalezienie spokoju

Medicate, praktycznie wszystko. Po tym wszystkim, zanim pójdziesz do lekarza, na pewno będziemy się starać i zioła, i napary, i syropów. Jednakże, jeżeli choroba jest ciężka, to traktuje je, oczywiście, Professional - lekarza specjalisty. Ale nic dziwnego, że mówią, że wszystkie choroby - z nerwów. Zdarza się, że kampania do urologa lub chirurga wywołał pogorszenie stanu psychicznego. Oznacza to, że jest wystarczająco dużo czasu, aby usunąć napływ zmęczenia, tak aby nie wyczerpuje się wówczas połykaniem antybiotyków i innych procedur inwazyjnych. Ale jak leczyć psychiczne zmęczenie? Czasami jest to stan, który nawet słuchać muzyki nie chcesz ... Mądrzy ludzie Wschodu nie jest pierwszym wieku know - how. To właśnie w ich ziemiach urodził ciekawe zjawisko: stounterapija.

Egzotyczne dla nas masaż kontrastujące temperatury i kolor kamienia staje się coraz bardziej popularny w Rosji. Masaż ten nie leczy żadnej konkretnej ciało i poprawia ogólną witalność organizmu, ma pozytywny wpływ na cały układ nerwowy i prowadzi do normalnej równowagi hormonalnej, a może przede wszystkim - formularze odporność. Dlatego widmo jego wskazań jest dość szeroki: prawie wszystkie rodzaje naprężenia, Zespół przewlekłego zmęczenia, ból w mięśniach, i więcej - aby pozbyć się tłuszczu poprzez przyspieszenie metabolizmu.terapia kamień: znalezienie spokojuNależy pamiętać, że procedura ta jest nie tylko nie powoduje żadnego bólu, ale wręcz przeciwnie, jest bardzo przyjemne. W tym masażu odbywa się w pewny warunki, jak ważnym i komfortowych warunkach i przyjemnych zapachów i muzyką relaksacyjną wyciszonym (lub dźwięki natury - gaworzenia potoku, hałas surfowania, etc.).

W stounterpii wykorzystywane jako kamienie i kamyczki morskie półszlachetnych. Zazwyczaj kamienie różnej wielkości, biały i czarny. Warianty tego masażu jest wiele: po prostu gorąco minerały, naprzemienne różnych temperaturach kamieni, stosowanie różnej wielkości lub tej samej wielkości, itd. Nie wspominając, że terapia kamień jest często w połączeniu z innymi zabiegami. Na przykład, dobrze łączy się z nim aromaterapia - w postaci pary podczas masażu, jak i wstępnego zwilżania ciała oleju.

Mistrz Praktyk i połączenie z konwencjonalną terapią masaż kamienia, który jest bardzo korzystny wpływ na stan klienta zdrowia. Interesujące jest to, że takie egzotyczne technika może być stosowana nie tylko na ciało, ale również na głowie, twarzy, dekoltu, uszu.

terapia kamień: znalezienie spokojuCzy jest możliwe aby użyć własnego kamieniami? Absolutnie. Nie tylko ogromne zmęczenie lub nagłe załamanie nerwowe, ale także zaostrzenie przeziębienie podatne na jego wpływ. Self-masaż w tym przypadku jest nieco prostsze, ale jest także skuteczny. Wykorzystywania minerałów, takich jak bursztyn, jaspis, turkus, morze kamyków. Umieścić kamień z jednej strony, jej drugiej, przykryć i wykonać ruch kołowy przez 20 minut w zwolnionym tempie i bez silnego nacisku będzie osiągnąć uspokajająco w drugim przypadku - toniziruete organizmie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Czy muszę masaż dziecka w pierwszych latach życia?Czy muszę masaż dziecka w pierwszych latach życia?
Pevonia BotanicaPevonia Botanica
Muzyka w czasie operacjiMuzyka w czasie operacji
Masaż twarzyMasaż twarzy
Częste oddawanie moczu u mężczyzn: Przyczyny, objawy, leczenieCzęste oddawanie moczu u mężczyzn: Przyczyny, objawy, leczenie
Dlaczego boli nogi?Dlaczego boli nogi?
Muzyka zapobiega padaczkę i ma pozytywny wpływ na zdrowieMuzyka zapobiega padaczkę i ma pozytywny wpływ na zdrowie
Częste oddawanie moczu u kobiet bez bólu: przyczyny i leczenieCzęste oddawanie moczu u kobiet bez bólu: przyczyny i leczenie
Jak zrobić masaż stóp?Jak zrobić masaż stóp?
Brytyjski dietaBrytyjski dieta
» » Terapia kamień: znalezienie spokoju