DuranHedt.com

Sekrety urody naszych babć

Sekrety urody naszych babć

Aby mieć spektakularny wygląd, nie trzeba odwiedzić salony kosmetyczne i korzystania z drogich procedur. I to nie tylko w kosmetyce dekoracyjnej. Jak można marzyć o pięknej skórze i niewłaściwego odżywiania? Nasze prababcie znał sekret urodyzdrowy styl życia. Około pół wieku temu przykazania zadbany wygląd i młodzieńczy wygląd temat w ten sposób.

Obserwować „równość temperamentem”, czyli unikać naprężenia i kłopotów, ale również oglądać „czystości myśli” i „prawdomówni czynów.” Brzmi to trochę nietypowe, ale to jest poprawne.

Trzeba wstać tak wcześnie, jak to możliwe, aby ustanowić, odpowiednio, nie później niż do dziesiątej. Po tym wszystkim, zdrowe i pełne śnić - podstawa zewnętrznym pięknem. Przemyć wodą oczyszczoną: wtedy skóra na długo pozostanie bez zarzutu. Jest to przydatne do wycierania lód kosmetycznych skóry, w zależności od rodzaju skóry.Niech twoje życie nie będzie taki dzień, który można spędzić w domu od rana do wieczora. Pamiętaj, aby wyjść na świeże powietrze! Po tym wszystkim, skórzany Powinno być nasycony tlenem. Zanim pójdziesz spać, należy otworzyć okna lub okna, niezależnie od pogody.

Temperatura powietrza w sypialni nie powinny najlepiej przekraczać 14 stopni. Miękkie poduszki i materace pozostawić wrogów, ale poważnie - spróbuj spać na płaskiej i twardej powłoki poduszek ortopedycznych. Kilka razy w tygodniu wykonuj ćwiczenia gimnastyczne. Pożądane jest, aby wykonać swój posiłek, na przykład pół godziny przed obiadem.

Dbać o higienę ciała: ten punkt nie jest omawiana, ponieważ brud jest posłańcem mikrobów, a oni z kolei może prowadzić do chorób.

Ubierz wymagane przez pory roku i klimatu - nie zimnej i nie gorącej. W zimnych porach roku, sprawiają, że zasada, aby utrzymać stopy ciepłe i udać się na zimno. Według rad narodowych, oprócz wyżej nadal trzeba zachować żołądka i głód.

Wash nie powinna być tylko w godzinach porannych, ale przed pójściem do łóżka. oczyszczanie skóry dwa razy dziennie będzie zaporukoy czystość i prawidłową równowagę skóry.

Co do jedzenia, to trzeba jeść w określonych porach i przerywać jedzenie powinno być aż do chwili, gdy czujesz, że byłoby miło zjeść kolejny kęs. Wtedy nie będzie żadnych przejadanie i otyłość.

Trzeba przenieść jak spożywanych pokarmów: inaczej, niewykorzystane kalorie będzie „załatwić” na biodrach i talii w postaci dodatkowych centymetrów. Engage sport, który daje Ci przyjemność: jeździć na rowerze, jazda na łyżwach, rolkach. Fascynacja nie tylko dostarczyć Wam wiele radości, ale również korzystny wpływ na sylwetkę.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pamięć jest obecnie tajnePamięć jest obecnie tajne
Maya urodyMaya urody
Jak zwiększyć podaż mleka?Jak zwiększyć podaż mleka?
AlqvimiaAlqvimia
Piękno obrazuPiękno obrazu
Bio sezonyBio sezony
Jak zrobić paznokcie zdrowe i zadbane?Jak zrobić paznokcie zdrowe i zadbane?
Jak przydatne winogron?Jak przydatne winogron?
DermahealDermaheal
Pigmentacja: walczą z plamami na skórze bez narkotykówPigmentacja: walczą z plamami na skórze bez narkotyków
» » Sekrety urody naszych babć