DuranHedt.com

Ręce - Wizytówka kobieta

Ręce - Wizytówka kobieta

Powszechnie wiadomo, że jest w rękach zwracając uwagę podczas negocjacji biznesowych, więc nasze ręce - to nasza wizytówka, więc dla nich powinny być starannie, a co najważniejsze, dbać codziennie. Ręce są gwałtownie się starzeje, a zatem może dostarczyć wiek kobiety, jak gasnącym piękno Twojego szyja i dekolt Najpierw pokaż oznaki starzenia. Ale starzenie się skóry nie tylko na wieku, ale też na pracę domową, chemii gospodarczej, jak również przed wiatrem, zimnem i słońcem.

Jednak, aby utrzymać skórę gładką i miękką ręce mogą być, jeśli regularnie dbać o nich. Każda kobieta powinna mieć w obecności krem ​​do rąk różnych działań - i nawilżający, i ochronny, i pożywny. W uzupełnieniu do arsenału wymaganej do wprowadzenia zarośla i preparaty peeling i masaż. Wszelkie Krem nakłada się na skórę delikatnymi ruchami pompowych na całej długości ramienia aż do barku.

Z wiekiem skóra staje się sucha, ze względu na fakt, że włókna kolagenowe zachować mniej wilgoci oraz poradzić sobie z tym problemem odebrano ich balsam do rąk, w których struktura jest masło shea, sorbitol, proteiny jedwabiu. Można również przejść procedurę ultradźwięk lub ionofareza, przynieść wilgoci w głębszych warstwach skóry.Po kontakcie z zimną wodą lub w chłodnej, zimnie, skóra może stać się szorstkie, coarsens, z powodu malejącego funkcji gruczołów łojowych skóry i przerzedzenie smarowania tłuszczem. Kiedy pogoda jest zimna i wilgotna pogoda, nie zapomnij nosić rękawiczki, wełny lub skóry. Domu, podczas mycia naczyń w zimnej wodzie stosując specjalne rękawice wykonane z gumy lub tworzywa termicznego w serii „drugiej skóry”, który znajduje się na ręce nie są odczuwalne. Aby przywrócić równowagę wodną swoich mrożonych długopisy użyć maski na bazie naturalnych olejów. Eksperci zalecają stosowanie masła shea, olej z pestek winogron i pestek moreli. Odżywiają skórę, można użyć krem ​​do rąk na bazie pantenol i pantavina, pokrywające skórę cienką warstwę ochronną.

Aby zwolnić skórę przed martwe komórki, oraz poprawa dopływ tlenu do komórek, można użyć zarośla i peelingów. Jeśli skóra z rąk wrażliwa i cienka, a następnie użyć zarośla parafiną granulkach lub peelingi enzymatyczne. Aby uzyskać więcej szorstkiej skóry może być stosowany Scrub z rozgniecionych pestki moreli. Salon kosmetyczny oferujący zabiegi obierania - mechaniczny, ultradźwięk, laser i chemiczny. Nawiasem mówiąc peelingu jest zapobieganie związanych ze starzeniem się skóry pigmentacji.

Ręce - Wizytówka kobietaBez wątpienia, przynajmniej czasami, zrobić masaż dłoni. Poprawia dopływ krwi do komórek, a także przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu nawilżenia w najgłębszych warstw skóry. Prawo masaż dłoni, między innymi relaksujący wpływ na układ nerwowy. Z self-masaż rozpoczyna ruch z ręki do dłoni i przenieść, a koniec na grzbiecie dłoni. Nie jest tajemnicą, że w dłoni i palców mają punkty akupresury i poprawić swój nastrój, dobre palce wskazujące obu rąk zacier.

Aby spowolnić proces starzenia się skóry rąk, dać pierwszeństwo kremy, które są obecne w składzie kolagen i witaminy A i E, które przyczyniają się do miękkości elastyczności skóry.

Staramy się przygotować zmiękczający krem ​​do rąk w domu. Aby to zrobić, jedna łyżka kwiatów rumianku i nagietka zalać szklanką wrzącej wody i pozostawić na kilka godzin, a następnie - szczepu. Do otrzymanej infuzji dodatkiem miodu i masła (łyżeczka). Za każdym razem, spędzając peelingu, nie zapomnij o dodatkowej ochrony i odżywiania skóry, które wymagają ręce.

Nie zapomnij także o paznokcie, jeśli są one podzielono tak, że brak w organizmie wapń i witaminy. Kruche paznokcie są wzmocnione dobrze jeśli regularnie organizuje im tace z ciepłym olejem z dodatkiem witaminy A i sokiem z cytryny lub z dodatkiem soli morskiej. W sobie paznokci i skóry wokół niego można natrzeć sokiem z cytryny.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak dbać o skórę szyi?Jak dbać o skórę szyi?
Masaż twarzyMasaż twarzy
Makijaż po 45: Sekrety i zasadMakijaż po 45: Sekrety i zasad
Zimne dłonieZimne dłonie
Nawyków, które sprawiają, że osoba starszaNawyków, które sprawiają, że osoba starsza
Wiotkość skóry rąkWiotkość skóry rąk
Jak zachować młode ręce?Jak zachować młode ręce?
Oblazit skóra na palcach dziecka? Traktować palców dzieciOblazit skóra na palcach dziecka? Traktować palców dzieci
Jak zacisnąć mięśnie klatki piersiowej?Jak zacisnąć mięśnie klatki piersiowej?
Pęknięcia w dłoni i palcówPęknięcia w dłoni i palców
» » Ręce - Wizytówka kobieta