DuranHedt.com

Właściwa pielęgnacja warg

Właściwa pielęgnacja warg

Wargi nie wymagają mniej opieki niż inne części twarzy, ponieważ co do zasady, trójkąt nosowo-wargowe To zaczyna starzeć się nieco wcześniej niż skóry wokół oczu i szyi. Powodem jest to, że skóra warga jest cieńsza i dlatego bardziej podatne na uszkodzenia. Pielęgnacja Lip ważną częścią zdrowie.

Brak gruczołów łojowych prowadzi do tego, że skóra warga zacznie wysychać szybko tracą wilgoć, a tym samym pogarsza się ich wygląd i kondycję. Jest to szczególnie zauważalne w zimnych porach roku, kiedy to na sucho zimne powietrze wywiera negatywny wpływ na Skóra warg.

Na powierzchnię wargową rozszerza naczynia krwionośne i wiele zakończeń nerwowych, jednak spowodować szkody hemorrhea. Ponadto, jak można sądzić z ust zdrowia ludzkiego, jeśli usta są gładkie, piękne czerwony, oznacza to, że dana osoba jest zdrowa, ale jeśli ma on Choroby układu krążenia, Usta stają się niebieskawy kolor w ciepło, warg, issushivaetsya skóry, crack, pokryte skorupami.

Właściwa pielęgnacja wargopieka warga nie powinny być stosowane do nich szminki. Każdy dzień powinien być stosowany na skórę warg takie same krem odżywczy, ty rano i wieczorem nanieść na twarz. W godzinach wieczornych, trzeba starannie usunąć szminki za pomocą wacika kosmetycznego z mlekiem lub lotion oczyszczający nie zawierającego alkoholu. Szczególnie przydatny zrobić to z oleju roślinnego, które dodatkowo odżywiają skórę warg.

Podczas obierania, należy okresowo Peeling usta specjalnych narzędzi, ale nawet jeśli skóra nie odkleić, procedura ta jest przydatna do prowadzenia 2-3 razy w miesiącu. Podczas szczotkowania zębów, nie zapomnij trochę masażu wargi szczoteczką, poprawi ukrwienie warg i dać im świeży i zdrowy wygląd. Po krótkim masażu, dobrze nasmarowane usta dowolny tłusty krem ​​do twarzy.

Przy wyborze szminki, zawsze zainteresowany tym, jak to jest jakość, a to, co jest zawarte w jego składzie. Idealnie, jeśli zawiera białka, witaminy A, B, E i F i oleje naturalne. Zakup kosmetyków do twarzy, nie zapomnij o swoich warg teraz dostępne są specjalne kremy do warg, które zawierają wszystkie przydatne elementy. To daje możliwość, aby zapobiec chorobom związanym z niedoborem witaminy.

Bardzo dobre wsparcie wargowe maski skóry, które mogą być przygotowywane niezależnie na podstawie olejów roślinnych (zwłaszcza olej z oliwek lub rokitnika), dodać twaróg, marchewkę lub sok z cytryny, tarty jabłko, płatki owsiane owies lub miód. Maski zrobić dość regularnie, 1-2 razy w miesiącu. Zacząć robić specjalne ćwiczenia dla warg, wzmacnia mięśnie obszar nosowo-wargowe. Nie są one skomplikowane: wypuszczą kilka razy samogłosek aktywny artikulyatsiey- krotnie usta jakby gwizdanie, napinając mięśnie, a po 15-20 sekundach rasslabte- dramatycznie nadmuchać policzki, trzymając w tej pozycji przez 30 sekund. a także dramatycznie opróżnić.

Te proste ćwiczenia na ustach w połączeniu z zabiegów kosmetycznych, takich jak obieranie warg pomoże utrzymać usta młodych i zdrowych.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Restylane LippRestylane Lipp
Wąskie ustaWąskie usta
Masaż twarzyMasaż twarzy
Zimne dłonieZimne dłonie
Nawyków, które sprawiają, że osoba starszaNawyków, które sprawiają, że osoba starsza
GuinotGuinot
Fałdy nosowo-wargoweFałdy nosowo-wargowe
WargaWarga
Drętwienie górnej lub dolnej wargiDrętwienie górnej lub dolnej wargi
Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe?Jak usunąć fałdy nosowo-wargowe?
» » Właściwa pielęgnacja warg