DuranHedt.com

Pigmentacja: walczą z plamami na skórze bez narkotyków

Pigmentacja: walczą z plamami na skórze bez narkotyków

piękny skórzany - jeden z najcenniejszych wygląd zalety. A ponieważ piękno - to świetnie, że skóra po prostu służy jako wskaźnik poziomu zdrowia. Najmniejsze odchylenie, złe samopoczucie, błędy w diecie lub w trybie natychmiast widoczne na twarzy i ciele paskudny pryszcze, wysypka, utrata zdrowego kolorytu i elastyczności.

Ale oprócz tego jest też taki atak, jak kolor Miejsca - różowy bladobrązowej. Oni psują nasz wygląd, denerwujące i nerviruya. Niektóre z tych nieprzyjemnych objawów - wynik zewnętrznym przejawem jakiejś choroby wewnętrzne, a następnie bez wykwalifikowany lekarz nie może zrobić. Ale są wysypki skórne, co jest całkiem możliwe, aby poradzić sobie narzędzia homegrown.

nasz prababka, nie wiedząc nic o chemii gospodarczej i kosmetyków, wyglądało to niesamowite, przynoszący na myśl narzeczonych i mężów ze wspaniałej wygląd. Na pewno nie ostatnia wartość tutaj miał naturalny zdrowej żywności, wiele godzin ze znalezieniem na świeżym powietrzu, zajmujące się pracą fizyczną. Jednak nie było na dziewczęta i ich tajemnice. Aby przetrwały dawne receptury zaloty skóry - mleko mycie, rosa, srebrny wody, maski z owoców, warzyw, otręby i inne. W ten sposób nasi mądrzy przodkowie mieli na tyle przewidujący, aby zadbać o stan skóry, intuicyjnie definiując: Problem lepiej zapobiegać niż cierpieć z nimi. Jednak i stamtąd był kłopot wypryski skórne mieli swoje własne środki.

Przed mówimy o receptur ludowych, przypomnijmy kilka faktów od medycznych leksykony. Natychmiast warto wspomnieć: zamknięte plamy, a także znamiona, wyróżniać powyżej skórze, nie można dotknąć. Jeśli chcesz się ich pozbyć, to trzeba skonsultować się z dermatologiem. Jeśli chodzi o irytujących plam na twarzy i ciała - to nie jest tylko defekt zewnętrzny, i wszelkiego rodzaju choroby skóry. Na przykład, ostuda To odnosi się do grupy o ograniczonej melasma i wygląda jaśniejszy Brown „plamy”, często - na twarzy. Ma ona na celu w głównej mierze kobiet w ciekawym położeniu, zapisywać i po porodzie. Ale może również występować z innych powodów, takich jak z powodu chorób zapalnych narządów płciowych, wątroby i innych.Nie powinniśmy zapominać, że kolor skóry każdego człowieka zależy od stopnia koncentracji melanina - co to jest, tym ciemniejszy skóry. I nie we wszystkich dziedzinach, on produkowany dokładnie, ze względu na to, co wydaje pigmentacja - znamiona. Mogą również pojawić się przed działaniem promieni słonecznych, ponieważ UV blokuje komórki odpowiedzialne za produkcję melaniny. W takich przypadkach, przebarwienia mogą pojawić się dopiero po dłuższym czasie - jako reakcja na pereizbytochnoe znaleźć zbyt agresywny słońce.

Tu warto przypomnieć, że dodaje oliwy do ognia przy użyciu różnych higieniczne i perfumerii w gorącym sezonie - dezodorant, antybakteryjne mydło, perfumowanych kremów itp Oznacza to, że nieprawidłowo podniósł kosmetyki są również przyczyny pigmentacji skóry ... Ponadto, organizm ludzki jest tak skonstruowany, że wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych natychmiast wyświetlane na naszej powłoki: stres, objawy środowiska, indywidualnego tle metabolizmu. Nawet elementarny brak witaminy C jest w stanie wywołać zmiany skórne. Warto wspomnieć, że tak droga do serca niektórych ludzi piegi - ten sam rodzaj pigmentacji. Jak również nieuchronne związanych ze starzeniem się „wzorców”, często nakładają się na wszystkich rąk, nadgarstków, szyi, twarzy zdradziecko wybitne zaawansowany wiek podczas gdy reszta jest dość świeży wygląd. Ale to wszystko - a nie zdanie.

Jak pozbyć się przebarwienia?

Tak więc, po wizycie u lekarza i upewniając się jego korzystnego dla zdrowia, można uciec się do środków ludowej. Najważniejsze, aby zrozumieć na raz: procedura powinna być regularne, a nie naturalne i dokładne - w ścisłej zgodności z danymi na receptę. Przede wszystkim, jak to brzmi banalnie, należy dbać o dietę - jeść więcej, zawierające produkty witamina C, a nie w lecie, ale znacznie wcześniej - w okresie zimowym, wiosennym. Można poprinimat kwas nikotynowy, czy problem pigmentacji został wydłużony.

Teraz, faktycznie, o samych receptur ludowych. Mycie kwaśne mleko, maślankę - nie nostalgiczny o przeszłości, i jest to skuteczne narzędzie do dzisiaj. Specjalnie dla jasną karnacją ludzi. Ogólnie rzecz biorąc, można stosować żadnych produktów mlecznych. Ale zanim zastosować krem ​​odżywczy, przetrzyj twarz z mieszaniną dwóch Juice - pietruszki i cytryny. Jednakże, jeśli sucha skóra, następnie użyć go jako „koktajl” może być tylko w leczeniu piegów i skaz.

Bardzo dobre dla jasnej skórze i masce z kaszy świeżego ogórka. rozjaśnia ciemne plamy i lekkość preparatu nastrogat mydła białe łyżeczki, łyżki dodano do 3 procentowego roztworu nadtlenku wodoru, w mieszaninie z pianki miesza się przez około trzy do skapywania kropli amoniaku i uzyskaną masę obficie pokrycie powierzchni pigmentu. Piętnaście minut później, miejsce jest dobrze umyć i nasmarować z odżywczy krem.

Skuteczne wycieranie plamy inna świeże soki - cytryna, grejpfrut, granat, czarna porzeczka, jarzębina, pietruszka, liście mniszka lekarskiego. Ponadto procedura lepiej jest przeprowadzać 5-6 razy dziennie. Podobnie miazgę wykorzystywaną arbuz lub melony (face - 10 minut).

Wskazane jest, aby stosować i pakiety hot, na przykład, rumianku, kwiat bzu czarnego. Jako opcja - mycia do trzech razy dziennie wody truskawkowy (nalegają na 1 godzinę łyżki pomarszczenia jagód, zmieszanej z lampką ostuzhennoy wody ..).

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Top 10 Włosy kosmetykiTop 10 Włosy kosmetyki
Top 5 błędy w makijażuTop 5 błędy w makijażu
Skaza u dzieciSkaza u dzieci
Jak rozpoznać rozwój alergii pokarmowej u dziecka?Jak rozpoznać rozwój alergii pokarmowej u dziecka?
Krosty na główce penisaKrosty na główce penisa
Piękno obrazuPiękno obrazu
Stres negatywnie wpływa na wyglądStres negatywnie wpływa na wygląd
Wysypki na skórze w postaci czerwonych kropek: infekcja, czy nie?Wysypki na skórze w postaci czerwonych kropek: infekcja, czy nie?
Płaskie brodawki na twarzyPłaskie brodawki na twarzy
Jak kolor włosów bez „chemii”?Jak kolor włosów bez „chemii”?
» » Pigmentacja: walczą z plamami na skórze bez narkotyków